2737
2734
عنوان

دو دل شدم

220 بازدید | 27 پست

یه خواستگار برام اومده شرایط مالی و...اوکیه خانوادش و خواهرش منو دوست دارن ،خود پسر هم خیلی اصرار داره 

اما من نه از نزدیکانه،علاقه ندارم نمیخوامش همه ریختن سرم چرا نه این که شرایطش خوبه هر چی من دلیل میارم رد میکنند من از ته دلم نمیخوامش اصن دوست ندارم همسنم باشه دلم میخواد چندسال بزرگتر باشه،مومن باشه، قیافش سوسوله من اینجوری نمیپسندم ،میدونم حتی قبل عید چندتا دوست دخترم داشته، 

خلاصه ۱۰۰۱دلیل جور میکنم که اینو رد کنم همه برابرم‌وایمیستن چکار کنم به اصرار یه قرار گذاشتن اما من گفتم از الان جوابم نه همه گفتن حرف بزن بعد بگو نه 

دیگه چجوری بگم نمیخوامش اخه

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب برو حرف بزن به خود پسره بگو نه اینجوری دمش رو میذاره رو کولش میره... اخه دوست دختر داشته چرا سراغ تو که مومنی اومده‌..

واقعا قضاوت سخته هاااا شایدم ادم خوبیه که سر راهت اومده ولی اگه واقعا دلت راضی نیست به خودش بگو منم همینکارو کردم سر ی خواستگار سمج

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2738

صحبت کن چ اصراریه،منم ی بار تو این شرایط قرار گرفتم،دلیلمم فقط نسبت فامیلی بود،دوستشم نداشتم،از اینکه همه جا روبه روم ظاهر میشد حالم ب هم میخورد،هر وقت سرمو بلند میکردم نگام تو چشاش قفل میشد،باهاشم ازدواج نکردم خدارو صد هزلر مرتبه شکر،از ازدواجمم فوق العاده راضیم خداروشکرولی اون هنوز مجرده

خب برو حرف بزن به خود پسره بگو نه اینجوری دمش رو میذاره رو کولش میره... اخه دوست دختر داشته چرا سراغ ...

نه دلم راضی نیست خواهرشم گفت عب نداده حرف بزنین بازم اگه نه بود من راضیش میکنم خواهرش خیلیییی اصرار داره 

منم تعجب کردم نه اهل قر و فرم نه ناز وادا 

صحبت کن چ اصراریه،منم ی بار تو این شرایط قرار گرفتم،دلیلمم فقط نسبت فامیلی بود،دوستشم نداشتم،از اینک ...

منم فامیلمه دوستش ندارم فقط سلام و خداحافظ همین 

ولی مامانم مدام میگه اخه تو خواستگار درست وحسابی تر از اینم مگه داشتی😓

نه دلم راضی نیست خواهرشم گفت عب نداده حرف بزنین بازم اگه نه بود من راضیش میکنم خواهرش خیلیییی اصرار ...

دقیقا منم همینطور بودم البته خواستگار نوه دایی بابا بود و کلی دوسش داشتن اما از اینکه خیلی زود راحت شد باهام تو اون جلسه بدم اومد چون خیلی کم دیده بودمش و اینکه ی بار تو مهمونی دیدم ی خانمی جلوش راه میرفت این چشمش رو ب اس ن اون بود از پشت...اینا بنظرم نشونه ست... خیلی ویژگی مثبت دلشت خودش و خانوادش ولی گفتم نه البته بگم الانم هنوز دارم بهمه جپاب پس میدم ولی خب بهش اعتماد نداشتم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
منم فامیلمه دوستش ندارم فقط سلام و خداحافظ همین  ولی مامانم مدام میگه اخه تو خواستگار درست وحس ...

شرایطت خیلی سخته من که تجربه کردم میفهمم خیلی بعدش باید حاشیه تحمل کنی... فقط امیدوارم زود زود بعدش ازدواج کنی تا راخت شی

2706