2726

پیازو با فلفل و زردچوبه و اویشن  مرزه و رب و گوشت تفت بده نخود و لوبیا و گوجه و دو حبه سیر  سیب زمینی رو اضاف کن قابلمه رو کاملا پر اب کن تا اخر پخت نیاز به اب نداشته باشه 

بزار خوب جا بیفته اخرشم یکم رب و مرزه دوباره تفت بده بزن توش با ۲تا لیمو عمانی

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به آبگوشتم لیمو امانی و یه حبه سیر و نوک قاشق چ خوری دارچینم میزنم خوشمزه میزه" بِه" هم اگه باشه که عالی میشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

من پیاز و گوشت و تفت میدم زردچوبه و فلفل و نمک میریزم بعدش رب و تفت میدم آب میریزم روش 

دوساعت مونده ب شام پوست سیب زمینی ها رو میکنم میندازم توش لعاب بندازه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

من گوشت و یکم دنبه با ی پیاز درسته و گوجه فرنگی و نخود و یکم لوبیا چیتی و اب میزارم بپزه یکی دوساعت اخر سیب زمینی میندازم توش نیم ساعت اخرم دنبه و پیاز و گوجه رو درمیارم کامل با گوشکوب له میکنم بهش مرزه و ریحون خشک و نمک و زردچوبه و فلفل و رب میزنم میریزم تو ابگوشت خیلیم خوشمزه میشه 

دخترم دنیامه

راز خوشمزه شدن آبگوشت به جای رب از خود گوجه استفاده کن کمی دارچین فلفل سبز تند 2عدد نصف قاشق برنج محلی یک مشت کوچک لوبیای قرمز 2عدد لیمو امانی سبزی معطر آخر پخت تره کوهی یا ترخون 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

گوشت،پیاز ،سیر،گوجه،بذار ی ساعت تو زود پز بعد درشو باز کن چربیشو با پیاز و گوجه بکوب تو همون ظرف رب،نمک،فلفل،قاطی کن و بریز رو گوشت چن قاشق ابغوره بریز بعد سیب زمینی اضافه کن.اگه با گوشت مرغ میخوای لپه با مرغ رو بذار بپزه چن تا الوچه با هویجم بریز بعد چن تا گوجه رو رنده کن ی پیازم خورد کن با نمک فلفل زردچوبه تفت بده و رو گوشتت اضافه کن .بجای الوچه غوره هم میتونی بریزی در نهایت سیب زمینی ها رو حلقه ای کن و سرخ شون کن در کنار گوشت مرغ بذار

یه پیاز  رو رنده کن بزار سرخ بشه بعد یه پیازسالم دوتا گوجه سالم فقط بالا سرشونو به حالت ضربدری باچاقو یه برش کوچیک بزن +گوشت و یه کوچولو دنبه و نخودکه ازشب قبل خیس خورده رو بریز توقابلمه آب و زردچوبه اضافه کن بزارجوش بیاد بعد زیرشو کم کن بزار باشعله کم بپزه وقتی پیاز و گوجه و دنبه پخت بیار بیرون و توی یه ظرف با گوشت کوب بکوب و دوباره به قابلمه اضافه کن همون موقع رب و فلفل و ادویه هم اضافه کن عالی میشه

عزیزم من تو زود پز میزارم. اول گوشت و دنبه و پیاز درسته و نخود لوبیا رو همه رو میریزم با آب. بعد میزارم قل که زد کف رو ابشو میگیرم بعد در زودپز و میزارم . یه ساعت که پخت درشو باز میکنم دنبشو در میارم میکوبم بعد میریزم دوباره تو قابلمه. بعد سیب زمینی و رب سرخ کرده میریزم. یه کم نمک و دارچین . دوباره میزارم بپزه. اخرم که پخت لیمو عمانی که قبلا سوراخ کرده بودم و خیس داده بودمو تخماشو گرفتمو مبندازم توش نیم ساعت وسلام

2706