2737
2734

براش کار تایپ انجام دادم.. 

انقدر زحمت کشیدم شد ۱۰۰ تومن

میگه بد تایپ کردی ، ۳۰ تومنش نمیدم   

هر چی میگم بخاطر این اینجوری شده ک ورژن وردهامون با هم فرق داره ، برو Pdfشو پرینت بگیر ; متوجه نمیشه.. میگه دادم ویرایشش کنن ، باید پول ویرایششو بدی 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

اینو هم بگم ۳۰ تومن واقعا برای من خیییلیه   

حوصله هم ندارم باهاش کل کل کنم 

میخوام بهش بگم  پول نمیخوام اصلا ; برا خودت .... 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو مگه نگفتی کار خوب پیدا کردی😩

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

استارتر حلالم كن 

التماس ميكنم واسه بابام دعا كنيد كه سالم و سلامت برگرده خونه و سايش ساليان سال بالا سرمون باشه

بابام ستون خونمونه جز بابام مرد ديگه ايي نداريم

دعا كنيد سديم خونش نرمال بشه بره بالا بين ١٣٥-١٤٥ ثابت بمونه و سلامت برگرده خونه 😭

اللهم صل على محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬

متاسفانه بعضیا عادتشونه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2738

واقعا نمیفهمه که باید pdf رو پرینت کنه .؟ همون ویرایش شده رو هم اگه بریزه تو سیستم خودش باز بهم میخوره. 

یه دور اگه میتونی واسش توضیح بده و دیگه واسش کاری انجام نده

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
تو مگه نگفتی کار خوب پیدا کردی😩

خخخخ 

اون قانون جذبم بود   

ولی خب رفتم ی مدرسه برا دبیری اسم نوشتم ، مطمئنم جور میشه... 

واقعا نمیفهمه که باید pdf رو پرینت کنه .؟ همون ویرایش شده رو هم اگه بریزه تو سیستم خودش باز بهم میخو ...

چجوری براش توضیح بدم ک متوجه بشه ؟؟؟ 

چجوری براش توضیح بدم ک متوجه بشه ؟؟؟ 

بگو بده پیرینت بگیرم برات هرجا ک گغتی پول پرینت رو حساب کن پول خودمم بده. اگ امکانش هس باهم برین ک متوجه بشه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
خخخخ  اون قانون جذبم بود     ولی خب رفتم ی مدرسه برا دبیری اسم نوشتم ، مطمئنم ج ...

ایول جذبی هم که هستی😂 

بیخیال بابا سی تومن چیزی نیست فدای سرت 

البته ممکنه بگی سی تومنم سی تومنه ولی اگه جذبی هستی اصلا نباید غصه پول رفته رو بخوری چون مطمانی پول میاد ...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

منم خودم یک ماه شبانه روز به یکی الگو کشی و عروسک و نمد یاد دادم صد تومن خرف زده بودم بیست تومن بیعانه داد بعدش دبه کرد نمیدم و فلان گفتم نمیخوام بیست تومنتم بیا بگیر حلالت نمیکنم من از شبم زدم براتو آموزش دادم تا چهار صبح اینم طرز برخورد توعه بلاکش کردم با یه اکانت دیگه اومد پولتو زدم ببخشید و فلان 😁😁

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2706