2726
عنوان

آخ جون قرآن صوتی نصب کردم برای فندقم

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 39 پست

دان کردم عالیه افلاین و بدون نیاز به دان خدا خیرت بده ان شاالله کوچولوت یار امام رمان باشه😍😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
 دشمنت شرمنده منم همینطور  البته گاهی میخورم بعد تهوعم ده برابر میشه

پریشب گرفتیم،،،باورت نمیشه من قبلا گریه میکردم اگه یه پیتزا کامل برام نمیگرفت اما این بار فقط یکم نون های خشک دور پیتزا رو تونستم بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دان کردم عالیه افلاین و بدون نیاز به دان خدا خیرت بده ان شاالله کوچولوت یار امام رمان باشه😍😍😍

بوسسسسس ایشالا نی نی ام سالم بیاد

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
بوسسسسس ایشالا نی نی ام سالم بیاد

ان شاللهگام😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2728

عاقا من ی چیز بگم منو نخورید خب من فقط نقل میکنم 😁😁

عروس همسایه مامانم میگه من تا نه ماخ هر شب صبط روشن میکردم با صدای قران میخوابیدم و بیدار میشدم

پسرش که دنیا اومد ختنه بود میگه به این بچه ها میگن فرشته ها ختنه ش کردن

طوریکه تو بیمارستان پزشک اطفال تعجب کرده بود چرا این نوزاد ختنه شده ست 🤔

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
عاقا من ی چیز بگم منو نخورید خب من فقط نقل میکنم 😁😁 عروس همسایه مامانم میگه من تا نه ماخ هر شب صب ...

منم پسرداییم اینجوریه حافظ قرانه انقدر پاکه درسشم رتبه5کنکور

عاقا من ی چیز بگم منو نخورید خب من فقط نقل میکنم 😁😁 عروس همسایه مامانم میگه من تا نه ماخ هر شب صب ...

بعضی پسربچه ها دنیامیان همونطوری هستن من یه برنامه پزشکی دیدم صحبت میکرد دراین مورد.حالا باز تو نت سرچ کنید میبینید

من خاهرم سر بچه اش فقط حدیث کسا گوش میداد بچه اش تا ناراحتی میکرد میفتاد ب گریه براش حدیث کسا میزاشتم معجزه اسا آروم میشد،اینا هست