2733
2734
عنوان

دلم میخوادخونوادم بروزباشن

271 بازدید | 22 پست

دلم میخمادخونوادم بروزباشن و اطلاعات شون بالاباشه ولی نمیدونم چیکارکنم خواهرام همه جوونن هیچ عرضه ندارن بلدنیستن لباس انتخاب کنن سلیقه ندارن ب خودشون نمیرسن

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب میتونین بیشتربیرون برین چن تا آدم ببینن ازشون یادبگیرن

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
2738

متاسفانه خوانواده به دلخواه نیست

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

از نظر شما به روز بودن یعنی چی؟

به خودشون نمیرسن یعنی چیکار نمیکنن؟

مثلا من اهل آرایش کردن نیستم، ظاهر طبیعیم رو دوست دارم، ممکنه از نظر یه نفر دیگه من به خودم نرسم! ولی ازنظر من لزوما آرایش کردن معنیش رسیدن به خود نیست😀

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
وای خودت داری درباره خانواده خودت اینجوری میگی پس اگه کسی جلوی تو اظهارنظر کنه چطور میخوایی جواب بدی ...

مگه چی گفتم خوراس میگم سلیقه ندارنمیخوام ک بهم کمک کنین 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

هرکس یه مدله شما به اونا چکارداری خودت بروز باش کافیه قرار نیست همه یه شکل باشن که ,, تفاوت آدمهاست که دنیا رو جذاب کرده همه شبیه هم چه زیبایی ای داره آخه

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2706