2733
2734
عنوان

باطل السحر

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 51 پست
دعا نویسا آدمای قابل اعتمادی نیستن واقعا چقدر افسوس می خورم طرف دستی دستی زندگی خودش دست یه مشت جادو ...

من شنيدم ميگن فقط چن روز زندگيتون رودرست ميکنن بعدش بايدخوشبختيوببوسی بزاری کنار

کاربرقديمی هستم😌ميشه برام يه صلوات بفرستن😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنيدم ميگن فقط چن روز زندگيتون رودرست ميکنن بعدش بايدخوشبختيوببوسی بزاری کنار

طلسم فقط برای چند روزه بعد شروع میکنه برعکس جواب دادن برای شوهر خودمم محبت ساخته بودن که از من جدا بشه و وابسته کسی  دیگه بشه. سالهاس درگیر این چیزا بودم 

دعا نویسا آدمای قابل اعتمادی نیستن واقعا چقدر افسوس می خورم طرف دستی دستی زندگی خودش دست یه مشت جادو ...

کسی که خودش مسئولیت کارهاشو قبول نکنه و همه چیو بندازه گردن بقیه و خسیسه اخلاقیش این باشه و ندونه و نخواد مسئولیت کارهاشو قبول کنه شروع میکنه برای حل شدن کارهاش هم بره سراغ دعا نویس و ...

دردم از یار است درمان نیز هم...😊
2731
طلسم فقط برای چند روزه بعد شروع میکنه برعکس جواب دادن برای شوهر خودمم محبت ساخته بودن که از من جدا ب ...

خيلی سخته خدالعنتشون کنه اونايی روکه باعث بهم ريخته شدن زندگی مردم ميشن 

کاربرقديمی هستم😌ميشه برام يه صلوات بفرستن😢😭
اول باطلش کن بعدم قرآن و ذکر زیاد بخون ببین بهتر میشی یا نه ‌.اصلا به دعا نویس اعتماد نکن 

میترسم جایی برم برا باطل کردنش‌بدترش سرم بیاد

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2738
میترسم جایی برم برا باطل کردنش‌بدترش سرم بیاد

خب خودت قل ها آیه الکرسی بخون روش تو آب نمک بزار بمونه خووب. بعد هم آتیشش بزن بیرون از خونه .منظورم اینه آدم قابل اعتماد که قوی باشه ایمانش تو فامیل مثلا .نه دیگه دعا نویس نرو

خب خودت قل ها آیه الکرسی بخون روش تو آب نمک بزار بمونه خووب. بعد هم آتیشش بزن بیرون از خونه .منظورم ...

شوهزم رف دعاهارو ی پدرش ک از دعا سر در میاره نشون داد و با اب خیش کرد و انداخ بیرون از همون روز به بعد نمیتونم اصلا ب شوهرم محبت کنم حال خودمم عجیبه

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
پدرشم دعا نویسه؟؟؟ساکن کجایی 

مشهد..آره قبلا بوده اما من حتم دارم برام دعا نوشته مردک ای خدا بدادم برس

مشهد..آره قبلا بوده اما من حتم دارم برام دعا نوشته مردک ای خدا بدادم برس

چرا بهش اعتماد کردی من شنیدم دعا نویسا توبه شون سخته .و اینکه اگه بخوان هم نمیتونن باطل کنن به خودشون صدمه وارد میشه. دعاهایی که خودت گرفته بودی رو بهش دادی؟؟؟

اگر مرتب چهار قل بخونی آیت الکرسی بخونه و چهارگوشه قرآنو تو آب بزنی اسپری کنه تو چهار گوشه خونه ات مرتب دعا سحر چشم بد باطل میشه دعا گرفتن عمل شیطانی بعضیا که فقط جهت اخاذی الکی دعا میدن اونا هم که واردن زندگی آدمو بهم میزنن یه چیز درست میکنن صدتا چیز خراب جز خدادسمت هیچ چیز و بنده خدا نرو تمامی دعا نویسا زندگی خودشون کرم واریه

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2706