2726

هنوز وقت داري به ارزوهات برسي و كيفيت زندگيتو بهتر كني 

شايد بايد بهتر بر

اين يه نمونه از تغييراتيه كه بچه ها تو پايش فروردين و ارديبهشت گفتن:

سلام دوستای گلم😍
خدارو هزااااار بار شکر میکنم که با شماها اشنا شدم. از روزی که اومدم تو گروه خیلی خیلی انرژی مثبت دریافت کردم.از لحاظ مذهبی قبلا شاید فقط یه نمازی میخوندم و سریع سجادمو جمع میکردم اما الان هر روز بعد هر نماز دعای عهد و واقعه و زیارت عاشورا و...میخونم. تسبیح که قبلا یاد ندارم کی دستم گرفتم الان جز وسایل شخصیم شده و همیشه همراهمه.قبلا شبا مشکل بیخوابی داشتم ولی الان هر شب درحالی که تسبیح تو دستمه و صلوات میفرستم خوابم میبره😊
نماز صبح قبلا بیدار نمیشدم و میگفتم نمیتونم چون دیر میخابم ولی الان تا حالا خدارو صد هزار بار شکر هر روز میخونم😊
از لحاظ اخلاقی خیلی اروم تر شدم در ارتباط با همسر و دخترم و محیط کار
از لحاظ نظافت و تمیزی خونه خیـــــــــــلی خوب شدم. قبلا گاهی از سر کار که میومدم غصم میفتاد که باز میخام وارد خونه ی شلوغ بشم ولی الان با برنامه ی روزانه که مینویسم به همه ی کارام میرسم و از تمیزی خونم لذت میبرم 😊
خدارو صد هزار بار شکر بابت این توفیق
وممنونم از عزیزی که باعث و بانی اینهمه اتفاق خوب و مثبت تو زندگیم شده 🌹🌹🌹
انگیزه#

لینک گروه نظن وبرنامه ريزي (دوره اعتماد به نفس هم شروع شده):
https://t.me/joinchat/B26oMk2xNdGlKc3p4uA-Ig

ارزوداشتم شوهرم پشتم باشه امانرسیدم ب ارزوم شوهرم همیشه زیرپاموخالی میکنه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارزو داشتم مهندسی کامپیوتر تهران بخونم . قبولم شدم یه ترمم خوندم ولی ازدواج اجباریم همه چیو بهم زد . بعدها باز ادامه تحصیل دادم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ارزوداشتم شوهرم پشتم باشه امانرسیدم ب ارزوم شوهرم همیشه زیرپاموخالی میکنه

تو اين گروه همه خانما مشكلات دارن

ولي قراره كاري به دور و برم نداشته باشيمو خودمونو تغيير بديم تا جايي كه بشه و بتونيم 

شازده كرچولو پرسيد اوضاع كي بهتر ميشه

روبا گفت از وقتي بفهمي همه چيز به خودت بستگي داره 

یه شوهر خوشگل کاری بود حالا یه شوهر بی ریخت بیکار گیرم اومدح

عین من همیشه آرزوم یه مهندس و خوشتیپ و همه چیز دار بود کلاا برعکس شد کلاااااا هااا 

البته آرزوم این نبود 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

آرزوی اولم برآورده کردن آرزوهای مادرم بود که نشد که نشد.الان فقط تنها آروزم اینه که خودم و مادرم بریم پیش خدا همین.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

الان آرزوم اینه یه بار که رفتم دکتر بگه خانوم ساک حاملگی دیده شده 

خسته شدم از بس گفتن تخمک دیده نمیشه فولی نداری و از این چیزاااا ااااااااه 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
2706