2726

همونی که شوهرش با منشی کارگاهشون رابطه داشت..... اخرش چی شد من نفهمیدم!! یعنی برا طلاق اقدام کرد؟ 

بیاین به هم قول بدیم که اینجا مراقب حرف زدنمون باشیم🎈🎈مراقب دلداری دادنمون باشیم🎈🎈مراقب راهنمایی کردنامون باشیم🎈🎈مراقب شوخی هامون باشیم🎈🎈مراقب خنده ها مون باشیم🎈🎈خیلی ها با همین حرفای به ظاهر ساده ما زندگیشون از هم میپاچه..💔💔خیلی ها هم زندگیشون بهتر و عاشقانه تر میشه❤❤ خلاصه خیلی حواسمون و جمع کنیم🥰😉😘⚘🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال بابا خودتون رو‌درگیر چه چیزهایی میکنید بخدا

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2728
قرار شد ۲۵ تومن از شوهرش بگیره جهازش هم بفروشه بره نیشابور یه خونه ۳۰-۴۰ متری بخره

اینهمه سال زندگی تلف شد فقط ۲۵ بگیره بنده خدا یلدا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
بیخیال بابا خودتون رو‌درگیر چه چیزهایی میکنید بخدا

اخه من کل تاپیکاشو خونده بودم....  دلم میخاست بدونم چیکار کرد...براش دعا کردم

بیاین به هم قول بدیم که اینجا مراقب حرف زدنمون باشیم🎈🎈مراقب دلداری دادنمون باشیم🎈🎈مراقب راهنمایی کردنامون باشیم🎈🎈مراقب شوخی هامون باشیم🎈🎈مراقب خنده ها مون باشیم🎈🎈خیلی ها با همین حرفای به ظاهر ساده ما زندگیشون از هم میپاچه..💔💔خیلی ها هم زندگیشون بهتر و عاشقانه تر میشه❤❤ خلاصه خیلی حواسمون و جمع کنیم🥰😉😘⚘🌹
اخه من کل تاپیکاشو خونده بودم....  دلم میخاست بدونم چیکار کرد...براش دعا کردم

منم خوندم گلم ولی خیلی جنایی کرده بود قضیه رو

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

@doshize    

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
قرار شد ۲۵ تومن از شوهرش بگیره جهازش هم بفروشه بره نیشابور یه خونه ۳۰-۴۰ متری بخره

اهاان... ممنون مه گفتی

2706