2726
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2872 بازدید | 190 پست
امپولشو نه عزیزم دگزا هم گاهی دوماه یه بار  استخونام داغون

ان شاء الله بهتر بشی عزیزم، یسوال دگزا زدی و قرص بتا خوردی وزن هم اضافه کردی؟؟ 

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاء الله بهتر بشی عزیزم، یسوال دگزا زدی و قرص بتا خوردی وزن هم اضافه کردی؟؟ 

وزن اضاف میکنم ولی مراعات میکنم 

من ۱۰۳ کیلو بودم الان ۶۵ هستم البته تو ماه رمضون بیشتر کم کردم ۶۳ شدم 

رژیم گرفتم غذامم کم‌ کردم 

زیاد نمیتونه حریفم شه وزنمو زیاد کن 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
اخییی چه بد..امیدوارم زود خوب شی عزیزم من فکر میکنم مامانم اینا کله پاچه رو خوب نمیپزن واسه همین نم ...

اره بیرونیا خوشمزن منم همینو میگم 

ولی همه میگن دور از جون شما من دیوونم😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ببین دکتر ارتوپد و روماتولوژیست بهم گفته  پای مرغ بخور عالیه  منم احساس کردم بد باشه ولی ...

از قرص و دارو ک بهتره عزیزم.ان شالله ک دیگ نیاز ب دارو نداشته باشی.خداروشکر نه قیمتش بالاست نه کمیابه.خیلی ها از روی علاقه مصرف میکنن

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

عزیزم اگه تا حالا نخوردی اول کامل تمیز کن بعد بذار تو اب قشنگ موادش از استخون جدا شد تو سوپت بریز اگه احتمال میدی دوس نداشته باشی

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
وزن اضاف میکنم ولی مراعات میکنم  من ۱۰۳ کیلو بودم الان ۶۵ هستم البته تو ماه رمضون بیشتر کم کرد ...

من از ی دکتری شنیدم ک می‌گفت هرشب دو سه تا خرما با چندتا بادام اگه بخورین برا استخوان عالیه...

2706