1147
1254

خصوصا کنار گوش  و لپ ها پیشانی  اصلااا نمیشه 

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .

من براون دارم ولی اصلا موها رو نمیگیره

خداجونم چرا انقدر خوب و مهربونی اخه😍😍بابت سورپرایزت ممنونممم😍...واقعا سیسمونی بچه هاتونو پدر و مادرتون خریدن؟ بعد چجوری میخواین به اون بچه مسئولیت پذیری یاد بدید؟ 🤔

یذره کارکنی قلقش دستت میاد،من اپلیدی دارم،جدیدا کند کارمیکنه کسی علتشومیدونه؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
وا،خودش ب صورت برقی کار میکنه توام باید بذاریش رو جاهایی از صورتت ک مو دارع دیگه،من ۳ ساله دارم فوق ...

پیشونی رو چطوری بردارم

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .

موهاتو قشنگ میبندی یه حدبندم میندازی پیشونی که ازهمه راحتره انداختنش فقط مواظب ابروت باش

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
1221
من چند سال استفاده میکنم خیلی راضیم . مارک جاندلی

مرسی. پیشونی رو چکار کنم چقدرررررر سخته  احساس میکنم موهام  رو از ته برنمیداره  .برای امضات  آیه الکرسی خوندم

پیشونی رو چطوری بردارم

خیلی راحته،دو سه بار برداری یاد میگیری،فقط حواست باشه زیاد نزدیک ابروت نشی ک اگه ابروتو بگیره دیگه هیچی،ی مقدار از بالای ابروتو بذار بمونه با موچین بگیر 

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
خیلی راحته،دو سه بار برداری یاد میگیری،فقط حواست باشه زیاد نزدیک ابروت نشی ک اگه ابروتو بگیره دیگه ه ...

مرسی عزیزم

1226
مرسی. پیشونی رو چکار کنم چقدرررررر سخته  احساس میکنم موهام  رو از ته برنمیداره  .برای ...

ممنون عزیزم .اینه بگیر جلوت چند بار تمرین کنی قلقش میاد دستت . بعد راحت بند میندازی . 

واسه مادر شدنم صلوات بفرستید  
ممنون عزیزم .اینه بگیر جلوت چند بار تمرین کنی قلقش میاد دستت . بعد راحت بند میندازی . 

مرسی گلم