2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه بگی چطوردرست کردیداخه من رفتم یه بسته رشته اماده خریدم

ببین عزیزم ماریا رو تگ کردم اینجا ابی شده اسمش بزن روش میری تو تاپیکاش اونجا قشنگ توضیح داده.من خیلی دقیق یادم نیست 

2728
نه خوب نشد.خیلی برای من سفت بود. ولی من حدودا ۲۰ دقبقه رشته رو جوشوندم. شاید باید زیادتر میزاشتم ج ...

20دقیقه؟من سری اول 10دقیقه جوشوندم خمیر شد بعد دفعه دوم 5دقیقه جوشوندم خیلی خوب شد

آخه ماریا نوشنه یکساعت جوشونده

اره دقیقا منم خوندمش به خاطر همین 20 دقیقه جوشوندم دیدم خمیر شده گفتم حتما اشتباه تایپیه .راستش سایتای دیگه هم دیدم نوشته بودن 20دقیقه بجوشونید ولی اینجوری خمیر میشه واقعا.حالا مممال شما چرا با این همه جوشوندن سفت شده نمیدونم

2738
اره دقیقا منم خوندمش به خاطر همین 20 دقیقه جوشوندم دیدم خمیر شده گفتم حتما اشتباه تایپیه .راستش سایت ...

اون رشته ای که من خریدم. و عکسش و گزاشتم یک ساعت بجوشون . مارک و مدل های دیگه فرق داره مقدار زمان پختنشون

اما در کل اگه کم بجوشونید بعد از تو شربت ریختن مزه خامی میدن . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️