2733
2734

سلام خوبید؟ من دوماه دیگه ازدواجمه.ازدواج دوممه.ی بچه ۷ساله دارم.همسرم قبلا تودوران نامزدی جداشده.خانوادم بااینکه اوضاع مالیشون روبراه نبود نزدیک ۴۰میلیون جهیزیه برام خریدن.ی عقد مختصر درحد۶۰نفرمهمون هم برام گرفتن ک تقریبا خرجش ۳تومن شد. حالا موقع خریده واقعا روم نمیشه ازشون بخوام براهمسرم خرید کنن.خودمم هیچ پول اضافه ای ندارم. میشه راهنمایی کنید و بگید چکارکنم و چیا واقعا واجبه و باید بخریم؟ 

اینم بگم اونا برامن میخوان خرید کامل کنن

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سشوار و حوله تن پوش و ست افترشیو و کفش و لباس خونه و بیرون و چمدون و موزر و ست کیف پول و کمربند 

من اینا تو ذهنمه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
حلقه و کت و شلوار و باید بگیرین دیگه واسه داماد

حلقه رو خریدیم.کت شلوارو کروات و کفش و پسرهن ک باید بخریم .بقیشو نمیدونم

2738

نمیدونم چی واجبه 

ولی همسرم خودش با خریدای من برای خودش خرید کرد من فقط کت شلوار با ریش‌تراش براش خریدم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

حلقه و کت و شلوار و کراوات و کفش و یک ست کیف و کمربند و ساعت من گرفتم ولی ریش تراش هم جز خریدهای داماد هست 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

عزیزم اونا باید شرایط شما رو درک کنند

شما خریداتو بکن با خیال راحت . حالا که میخوان برات بخرن

برای داماد حلقه بگیر بنظر من 

ساعت خودتم نخر بی استفادس

داماد خرید دیگه نداره☺

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
نمیدونم چی واجبه  ولی همسرم خودش با خریدای من برای خودش خرید کرد من فقط کت شلوار با ریش‌تراش ب ...

خداخیرش بده واقعا

2706