2733
2734
عنوان

جاری دارا شمام با این رفتارا حساس میشید یا من الکی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 129 پست
اسی توکل کن به خدا اگه هممون بدونیم یه قدرت بالاتری هست که دست همه رو میخونه نمیترسیم منم اولا از تو ...

آخر آون جاریمم واقعا خوبه هیچ فرقی بین من و آون نیس شایدم بعضی چیزها آون بالاتر باشه اما اصلا نسبت ب آون اینطور نیست فقطم با من آنقدر جنگ داره اما در کل آدم تندگویه 

چی بگم والا راس میگی من فقط با این کارم دارم خودمو اذیت میکنم آرامش ندارم

عزیزم شاید باورت نشه مادرشوهرم خودش اومد خواستگاریم وقتی من اصلا اینجا نبودم شهر دیگه کیلومترها اونو ...

دلم فقط برای شوهرم سوخت چون واقعا دوستم داشت و پشتم بود  و هست و انشاالله هیچ قوت تنهام نمیذاره 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز از خدا همینو میخام بیخیالی اما کو

عزیز دلم خدا که نمیتونه بی خیالت کنه تو خودت باید بیخیال بشی آخه یکم فکر کن ببین چرا جاری باید واست اهمیت داشته باشه تو هم یه نفرو پیدا کن تو فامیل با اون صمیمی بشو تا تنها نباشی تو جمعشون بهت پیشنهاد میکنم با مادر شوهرت مچ بشی شاید اصلا مادر شوهرت تو رو بیشتر دوست داره که اونا تو رو تو جمعشون راه نمیدن😂    

2731
آخر آون جاریمم واقعا خوبه هیچ فرقی بین من و آون نیس شایدم بعضی چیزها آون بالاتر باشه اما اصلا نسبت ب ...

افرین داری به خودت میایی اسی جون یه جمله خوندم میگفت اگه بدونی که مخودشاز خبر مرگ شما اندازه یه  سردرد خودشون اهمیت نمیدن میتونین به این باور برسید که چقد حرف بقیه بی اهمیته چقد دنیا پوچه و هیچی بالاتر از سلامتی خودت نیست پس شاد باش غصه بیشعوری بقیه رو نخور غصه هم میخوری غصه کاری بد خودتو بخور 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

استارتر عزیزم ببخشید درخواست بزرگی میکنم ولی اگه میشه این تاپیکتو به نی نی یار بگو حذف کنه چون واقعا دوست نداشتم این چیزا رو بگم فقط برا تسلی خاطر شما گفتم ممنون عزیزدلم

عزیز دلم خدا که نمیتونه بی خیالت کنه تو خودت باید بیخیال بشی آخه یکم فکر کن ببین چرا جاری باید واست ...

شایدم 😉مادرشوهرم مهربونه اما من احساس میکنم چون من رسمی ترم یکم بیشتر کشیده میشه ک هر حرفی رو بهم نزنه شایدم زورش میاد جاری☺

2738
باشه عزیزم در اسرع وقت

ممنون عزیزدلم برای ارامش دلت دعا میکنم اصلاغصه نخور ❤❤❤❤❤

عزیزم یاد بگیر گاردت تو روابط بسته باشه و بقیه بخوان که بیان سمتت نه تو بری...هر کی اومدokنیومد جهنم ...

عزیزم منم از اول اینطور بودم ینی تزم این بود البته با احترام اما جاریم ارامشو ازم گرفته پستامو میتونی بخونی

2706