2726
عنوان

ویار و تهوع در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 33 پست
من اصلا تهوع و ویار نداشتم چند لحظه پیش اولین تکونشو حس کردم فکر نکنم مشکلی باشه

بسلامتی😍

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی ؟ منم تا هفته ۷ هیچ ویاری نداشتم انقد خوشحال شدم که حالم خوبه اما خیلی یهویی تهوع هام شروع شد و تقریبا هرروز تهوع داشتم . فعلا زوده برای شروع ویارات . البته ممکنه مثل بعضی ها بدون ویارم باشی

خوشا بحالتان.من ک تا ۱۲ هفتگی پدرم دراومد.الان گاهی میگرم.ولی یکی از دوستام تو اتاق زایمان دو بار با ...

کلا استفراغ در حین زایمان ممکنه برای همه پیش بیاد چون پایین اومدن بچه اعصابو تحریک میکنه

Shake it! shake it!
2728
منم نداشتم سرجمع سه بار بالا آوردم به جاش ضعف و بیحالی و گرسنگی شدید داشتم . نگران نباش

عزیزم میشه یه سوال بپرسم .منم بالا نمیارم ولی خیلی بخورم انگار حالم بهم میخوره یا بعضی وقتا حالتایی شبیه مسمومیت دارم اینا برا بارداریه یا از داروهاست؟

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
میشه زمینه رو برای چشم خوردن خودت مهیا نکنی منم همینجا این موضوع رو گفتم و از چند ساعت بعدش افتضاح ...

نه من دروغ گفتم ویار و تهوع شدید دارم له لهم 😁

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
من بر عکس تو اصلا نمیتونم بخورم شوهرم غذا میخوره من این ور تهوع میگیرم عزیزم امیدوارم تا اخرش تهوع ن ...

خدا کنه 

من امروز طوری سرم گیج رفت داشتم می افتادم زمین!تازه نشسته بودم زمین!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
عزیزم میشه یه سوال بپرسم .منم بالا نمیارم ولی خیلی بخورم انگار حالم بهم میخوره یا بعضی وقتا حالتایی ...

حال به هم خوردگی رو داشتم منم گاها ، و دلپیچه . فکر میکنم منظورت ایناس که طبیعیه 

به جای تربیت دیگران ، خودت را تربیت کن 
بسلامتی عزیزم. پس طبیعیه. ی مطلب تو اینترنت خوندم مادرایی که تهوع تو بارداری دارن بچه هاشون باهوش تر ...

اینا هم ارثی من مامانمم تهوع نداشته

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
من باورم نمیشد از اینجا هم بشه چشم رخم خورد ، اما سر خودم اومد

آره بخدامنم تجربشودارم چون فقط اینجاگفتم وکسی خبرنداشت امابدخاطره شدواسم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2706