2410
2553
عنوان

ویار و تهوع در بارداری

147 بازدید | 33 پست

سلام . بچه ها من هفته هفتم بارداری هستم . اصلا ویار و تهوع ندارم. اتفاقا خیلی اشتهام خوب شده و همش گرسنم میشه . این طبیعی هست؟ یعنی تهوع نداشته باشم همه چیز اوکی هست؟

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا تهوع و ویار نداشتم چند لحظه پیش اولین تکونشو حس کردم فکر نکنم مشکلی باشه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2456
من نزدیکه زایمان هستش تا الان هیچ تهوع نداشتم

بسلامتی عزیزم. پس طبیعیه. ی مطلب تو اینترنت خوندم مادرایی که تهوع تو بارداری دارن بچه هاشون باهوش ترن .چه حرفایی مینویسن بخدا😂

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2714
میشه زمینه رو برای چشم خوردن خودت مهیا نکنی منم همینجا این موضوع رو گفتم و از چند ساعت بعدش افتضاح ...

دقیقاً 👌

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

عزیزم منم تا هفته 6 نداشتم بعدش یکم حالم بهم میخوره زیادی چیزی بخورم

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

خوشا بحالتان.من ک تا ۱۲ هفتگی پدرم دراومد.الان گاهی میگرم.ولی یکی از دوستام تو اتاق زایمان دو بار بالا اورد تا لحظه اخر بالا میاورد ۹ ماه تمام😳😳😳😳

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706