2726
عنوان

اهدای عضووو بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1559 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ازینکار متنفرم به شوهرم وخانوادمم گفتم مردم حق ندارین حتی ناخنمم بدین به کسی اصلا دست خودم نیست ...

منم گرفتم فقط میخوام وصیت کنم دکترایی که عملم میکنن  خانم باشن 😅

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چطوری گرفتید

اینترنتی بزن ثبت نام کن عزیزم

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

منم یک هفتس دارن باهاش کلنجار میرم که بزار عضو شم. نمیزاره. میگه هرکی عصو شده جدی رفته تو کما😑خرافاتیه. گفتم بزار یواشکی ثبت نام کنم دیدم بفهمه همین دعوا درست میشه. میگه تو مرگ مغزی شو مندخودم اعضات رو میبخسم. ولی برات تولد نمیگیرم😁

کارتش میاد جلو در نیومدم مهم نیست تو سیستم اسمت هست

نیومده جلو در از کجا پیگیری کنم 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
بخصوص کلیه 😂😂😂

اوووف فقط قلب

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706