1147
1267

منم گرفتم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
1274

کارتشو از کجا بگیریم منم ثبت نام کردم 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
1264
ترجیح میدم بفروشم تا اهدا کنم 😅😅

بخصوص کلیه 😂😂😂

تورو خدا وقتی میاین خدمات ناخن انجام بدین "سیر" نخورین 😷😷😷 من گناهی نکردم که ۳ ساعت بوی دهنتون رو تحمل کنم 😤 😐 آقا ماسک هم میزنماااا ولی بوی سیر از منافذ ماسک هم عبور میکنه لامصب😐 😂 هوا جوری گرم شده مردا بو سگ میدن ، زنا بوی مرد 😑😑🤣😷 
1280