2733
2734
عنوان

یهچیکار کنم اخه همش استرس

97 بازدید | 16 پست

خواهرم خونه جدید اسباب کشی کردن قراره هفته بعد بریم ما شهرمون یه شهر دیکس .همسرمم کلا از خونوادم خوشس نمیاد دلیلش رو نمیدونم منم مبخوام واسه خواهرمینا یه چیزی بخرم کادویی چیزی .همش استرس اینو دارم که به شوهرم بگم یه چیزی بخریم نمیخره اخلاقشو میدونم دست خالی هم برم خونشون خیلی بده از یه طرفی هم نمیخوام این بد بشه از دیده اونا خودمم در امدی ندارم توروحدا بگین من چکار کنم.اینم بگم خواهرم انصافا دستش بازه همیشه برام یا بچم خونمون یه چیزی میخره

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باشوهرت صحبت کن. یچیز کوچیکم شده حتما بخر. یا شیرینی بخر ببر. ولی دست خالی نرو. یااینکه اگه پس انداز داری از پس اندازت بردار ولی به شوهرت بگیا. که یموقع اونجا حرکات زشتی نکنه که جلوخواهرت خجالت بکشی.

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
از الان به ی بهانه ای برا خودت پول بگیر بعد بهش وقتی حالش خوبه بگو شاید بخره اگه نخرید خودت ازون پو ...

بگمم با اون پول میخرم میگه اونم من بهت دادم پول دارن بهم میده هر از گاهیی فقط موندم با اکن پول هم بخوام بخرم نمیزاره 

با این مرد باید بشینی حرف بزنی مشکلشو با خانواده خودت پیدا کنی یا کلا خسیسه یا دوست نداره واسه خانوا ...

خسبس نیس برا خونواده من خرج نمکینه

2738

به شوهرت بگو خوب نیست اونا همیشه برا ما کادو میگیرن نمیشه ما نگیریم. سعی کن همیشه با شوهرت تو یه تیم باشی. یجوری بگو به شوهرت که فکر کنه اگه کادو نگیریت براش افت داره. بگو که به خاطر شان خونواده و شوهرت میخوای کادو بگیری نه به خاطر عشقت به خواهرت

بگمم با اون پول میخرم میگه اونم من بهت دادم پول دارن بهم میده هر از گاهیی فقط موندم با اکن پول هم بخ ...

خوب بخر توعمل انجام شده قرارش بده فوقش یکم غر میزنه

یعنی همینجوری بگی ورلیل بیاری چون اونا دست خالی نمیان مام دست خالی نریم قبول نمیکنه؟

یانمیتونی بگی مامانت داده پول که دست خالی نری؟

قبل از صحبت باهاش یه سلام به امام حسین بده قلبت آروم میشه .منم وقتی میخوام به بابام چیزی بگم که ممکنه مخالفت کنه یه سلام به آقااباعبدالله میدم و یه سلام به آقاابالفضل و یه سلام هم به امام خمینی خیلی قلبمم رو آروم میکنه وبالاموافقت میکنه البته از نظر مالی نیستا مثلا یه بار یه اردوی یه روزه بود با یه هیئت ممکن بود اجازه نده آخه تنها بایکی از دوستام و معلم اول دبیرستانم میرفتیم .حالا اون موقع 21اینا بودم ههههه

خوب بخر توعمل انجام شده قرارش بده فوقش یکم غر میزنه یعنی همینجوری بگی ورلیل بیاری چون اونا دست خالی ...

نه بابا خیلی زرنگتر از اوناست کلا چون خوشش نمیاد دوس نداره به چیزی بخره 

به شوهرت بگو خوب نیست اونا همیشه برا ما کادو میگیرن نمیشه ما نگیریم. سعی کن همیشه با شوهرت تو یه تیم ...

وقتی هم میگم اونا برامون همیشه کادو میگرن برمیگزده میگه نگیرن 😭

نه بابا خیلی زرنگتر از اوناست کلا چون خوشش نمیاد دوس نداره به چیزی بخره 

بنظرم با زبون ویخورده ناز وادا راضیش کن

نکردم بیخودی حرص نخور  بعدا خودت بخر تنها ببر بده

خیلی سخت نگیر زندگی به خودت زهرنکن عزیزم

اخلاقش اینه کاریش نمیشه کرد

2706