2737
2734
عنوان

دیشب یه خواب عجیبی دیدم

126 بازدید | 10 پست

خواب دیدم دو تا ار پسرای پولدار فامیل خاستگاری کردن ازم 

یکی دیگه هم فامیل دور شوهرم بود که مقیم آمریکاست و خواهرش اومده بود ایران منو برای برادرش خاستگاری کنه😂😂😂

بعد من میگفتم من شوهر دارم نامردیه اگه از شوهرم جدا بشم و با یکی از اینا ازدواج کنم

آخرای خوابمم دیدم که رفتم آمریکا و اونجا دارم به ازدواج با اون کیس مقیم آمریکا فکر میکنم

خلاصه که خواب شعف انگیزی بود😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیشب خواب میدیدم جنگ شده بمب اتم زدن..همه داشتن فرار میکردن.خیلی خواب بدی بود😖

اتفاقا دو شب پیش منم خواب دیدم همینجوری نشستیم یهو یه موشک میاد همه جا نابود میشه تو خواب با چشم خودم موشکو میدیدم که داره فرود میاد ولی نمیتونستم از جام تکون بخورم فقط هی میگفتم یعنی دیگه تموم شد؟ یعنی من مردم؟ کاش انقد گناه نمیکردم کاش بنده ی خوبی بودم😥 وقتی از خواب پاشدم خدارو هزار بار شکر کردم که خواب بود😓

2738
اتفاقا دو شب پیش منم خواب دیدم همینجوری نشستیم یهو یه موشک میاد همه جا نابود میشه تو خواب با چشم خود ...

دقیقا منم میدیدم موشک رو که پرتاب کرد.همه داشتن میدوییدن من نشسته بودم رو زمین نمیخواستم برم.اخرم رفتم تو جنگل گم شدم🥴

دقیقا منم میدیدم موشک رو که پرتاب کرد.همه داشتن میدوییدن من نشسته بودم رو زمین نمیخواستم برم.اخرم رف ...

حالا من دیشب خواب رعدو برق شدید دیدم مردم همه تو خیابون بودن بعضیا رعدوبرق بهشون میخورد آتیش میگرفتن