1421
1411
عنوان

چ جوری بدم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2721 بازدید | 187 پست
تو توی تاپیکا دنبال من افتادی تو هرکدوم میای یه کوفت میگی بهم😝😝😝😝

بذار یکیم من بگم کوفت برتو 😛😛

گاهی سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد!همیشه در فشار زندگی اندوهگین مشو شاید خداست که در آغوشش می فشاردت! اگر یقین داری روزی پروانه میشوی.... بگذار روزگار هر چه میخواهد پیله کند.

من ميخندونمش با قطره چكون ميريزم تو حلقش بعدش هم با آب پاش دندوناشو ميشورم و گاز استريل رو خيس ميكنم و ميكشم به دندوناش بهتر از مسواك هست و چند تا از فاميلامون اينجوري قطره آهن دادن دندوناي بچشون سياه نشده اصلا

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
خب منم منظورم دادن قطره آهن بود حالا اگه میگفتم قطره ی آهنو چ جوری بدم ک کسی نمیومدم

مگه ما چی گفتیم   عاااابازش  کن بریز توش

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
1394
در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته کوفتم به خودت😎✌

دیزی و گربه رو ولش بازم کوفت برتو 😆😆

گاهی سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد!همیشه در فشار زندگی اندوهگین مشو شاید خداست که در آغوشش می فشاردت! اگر یقین داری روزی پروانه میشوی.... بگذار روزگار هر چه میخواهد پیله کند.
فقط کشته مرده ی اونام ک باسر اومدن دادن دو توضیح بدن برامممم معلومه ک خودتونم کرم دارید

برمنکرش لعنت بشمااااار

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
ننگ برتو باد نامرد

ای ننگ به نیرنگ تو آخ لب خوشرنگه تو 😂😂

1396
برمنکرش لعنت بشمااااار

بشمار 3 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
1339