2737
2734
عنوان

عصبی م .گلی م که بحثم شده بود

182 بازدید | 14 پست

بچه ها سر بحث پشت فرمون دستمو نیشگون گرفت بعدم پیام داد معذرت خواست ولی گفت سر حرفام هستم . بعد من جواب ندادم .امشبم خونه مامانش اینا روضه س میاد دنبالم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک میکردم فقط مامانا نیشگون میگیرن😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چرا بعضیها داستان رو ی جوری تعریف میکنن که انگار ما میدونیم کیو میگن؟چیو میگن؟کجا رو میگن؟

واقعا چرا 

ما وسط زندگی شماها نیستیم که

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2738
چرا بعضیها داستان رو ی جوری تعریف میکنن که انگار ما میدونیم کیو میگن؟چیو میگن؟کجا رو میگن؟ واقعا چر ...

عزیزم تاپیک قبلیام هست ولی منم خلاصه طور گفتم . بحثمون شد سرکار کردن من و شکاک بودنش

زیاد سخت نگیر به نظرم چون باعث میشی از خودت دور کنیش خوب وقتی معذرت خواسته یعنی فهمیده کارش بد بوده بهتره اومد دنبالت بری کاری نکن از الان برا اینکه مشکلشو با تو حل کن بره به خانوادش بگه بعد براش بشه عادت

این همون قبلی س هنوز😂😂😂😂

خوب چرا آخه؟ اینکه کار کنی و خیلی چیزا دیگه باید دوران نامزدی باهاش طی میکردی مردا اینقد قلدرن و مالکیت همه چیو دارن میگن چون مرد هستیم نمیزارم زنم کار کنه و باب میلش باشه همه چیز

2706