2733
2734
عنوان

شیک پذیرایی کن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4609 بازدید | 133 پست

اينه كاراييشون دوستان

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا چقدر خیلیاتون بیشعورین که یه نفر که زحمت میکشه رو مسخره میکنین با پرسشای و مزه پرونی های مزخرفتون . هنوز یاد نگرفتین جای مزه پرونی کجاست و چه جور باید سوال بپرسین مثلا مادرم هستین

شهر یزذ

استاتر وقتی تو عکس خونت دیدم گفتم یزدی هستی  باریکلا همشهری

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738

ببینید اگر واقعا میخاین من با همسرم ی مشورت بکنم چون او باید چوب بیاره برام خودم نمیتونم برم چوب فروشی اگر موافقت کرد لایکتون میکنم و منصف تر قیمت میدم یعنی مزد دستم خیلی کم کمه در حد ۵تومن اینا چون دوس دارم و طریقه سفارشم میکم و لایکتون میکنم

ببخشید همینجوری هوسم شد بزارم شغل اصلیم چیز دیگس اینم برا سرگرمیه درست کردنش..مدل دیگه ندارم فعلن چو ...

خوشگل کار همینه دیگه باید سرمایه بزاری یا زبونم لال ضرر بدی تا جا بیافتی آنوقت جبران ضرر اولت هم در میاد چه اشکالی داره اینم در کنار شغلت انجام بده آدم از هرهنری که داره باید استفاده کنه موفق باشی

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫

عزيزم كارتو توسعه بده و اولش از قيمت پايينتر شروع كن انشالله كه كسب و كارت پررونق باشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
استاتر وقتی تو عکس خونت دیدم گفتم یزدی هستی    باریکلا همشهری

خونمم پسر کوچولو دارم وقتی میخام کار کنم مجبورم همه اسباب بازیاشو بریزم وسط که مزاحممم نشع

ببخشید همینجوری هوسم شد بزارم شغل اصلیم چیز دیگس اینم برا سرگرمیه درست کردنش..مدل دیگه ندارم فعلن چو ...

خوب گلم بانو خواهر یه ادرس  کانالی  ایدی تل گرامی  ادرس اینستایی چیزی بده تا بیایم بهت سفارش بدیم مدلی که میخوایم روهم برات بفرستیم 

بعدم بگو خودت روغنکاریشو میکنی چون اینا روغن گیاهی خاص داره که اب بندی میکنن تا ترک نخوره یا باید هزینه شو جدا بدیم یاچی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706