2726

تا حالا خود به خود پریود نشدم تحت نظر دکترم اما گوش شیطون کر این ماه فولیکول ۱۹ داشتم آمپولhcgزدم تو روخدا بیایین یکم امیدواری بدین ۴ ساله اقدامم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره عزیزم من اخرین پریودم بهمن ماه بود

اردیبهشت باردار شدم... دیروز رفتم سونو 6هفته بودم..

بارداری اولمم اینطوری بود

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
از روز اول ک بلوغ رسیدی اینطور بود

اول راهنمایی بودم پریود شدم درد شدید داشتم دو سه روز پری اومد اما از ترس و خجالت به مامانم نگفتم و خودم قایمکی نوار بهداشتی مییزاشتم و خودم و جم و جور کردم اما دیگه همون شد بعد ۱۷ سالگی مامانم دید نمیشم با اینکه اصلا با مامانم صمیمی نیستم فرستادنم دکتر که قرص اینا داد بعد از اون فقط با قرص و آمپول میشم الان ۴ ساله ازدواج کردم بازم وضعیتم همونه

۸۵ کیلو بودم شدم ۷۰   هیچ قرص آمپولی روم جواب نمیداد تخمدانهایم پر از کیست بود و فولیکولم با کلی تقویت ۵ بود اما این ماه بعد از یه سال که نرفته بودم دکتر و آمپول هم نزده بودم فقط رژیم گرفته بودم و شدم ۷۰ رفتم دکتر و با یه دور دارو فولیکولم ۱۹ بود

[QUOTE=91453022]اول راهنمایی بودم پریود شدم درد شدید داشتم دو سه روز پری اومد اما از ترس و خجالت به مامانم نگفتم و خ ...[/QUOTE

دکترم میگه چون لاغر شدی تاثیر مثبت گذاشته روت الان  یه هفته هست که آمپول آزاد سازی تخمک زدم و منتظررررررم

اول راهنمایی بودم پریود شدم درد شدید داشتم دو سه روز پری اومد اما از ترس و خجالت به مامانم نگفتم و خ ...

دعا میکنم براتون عزیزم

انشالا به حق علی سال بعد همین موقع نی نی تو بغلتون باشه🌹🌹

روانشناس نیستم جدی نگیر روانشناس هارو دوست دارم😂😂😂😂

دوستان عزیز عرق فراسیون رو برای بارداری و مشکلات زنان امتحان کنید

شاید اگر نظر دوستان رو بخونید امیدوار بشید.

تو مدتی که به دوستان این عرق رو معرفی کردم خیلی از آنها

کیست و فیبروم سینه و تخمدانشون آب شده

کسانی که فقط با قرص و آمپول پریود می شدند مشکلشون حل شده

نامنظمی پریودی و کم و زیاد بودن آن رفع شده

عفونت های شدید رارفع کرده

رحمشون سرد هست.

کسانی که سالیان زیادی( 10 سال-12 سال-6 سال و....) باردار نمی شدند با این عرق شکر خدا باردار شدند

تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان خوب شده

البته به شرطی که این عرق کاملا سنتی باشه و مال عطاری ها نباشه . کارخانه ای و شرکتی نباشه.

لطفا در تل گ رام و یا واتس اپ پیام بدید تا براتون تعدادی از پیام ها رو بفرستم. ۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

اره عزیزم من اخرین پریودم بهمن ماه بود اردیبهشت باردار شدم... دیروز رفتم سونو 6هفته بودم.. بارداری ...

سلام از موقعی که پریود نشدین اقداماتون رو مرتب داشتین؟ طبق سیکل های قبلی اقدام میکردین؟

سلام از موقعی که پریود نشدین اقداماتون رو مرتب داشتین؟ طبق سیکل های قبلی اقدام میکردین؟

اصلا اقدام نداشتم ، ناخواسته بود. پریودم که نمیشدم فکر نمیکردم راحت باردار شم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706