2726
عنوان

خواب عجیب و غریب

47 بازدید | 2 پست

خودم خندم گرفته فقط دعا میکنم اینجوری نشه وگرنه خودکشی میکنم..

من دیشب 5صبح اینطورا خوابیدم..مغزمم برای اولین بار اروم بود و به چیزی فک نمیکردم..

خواب دیدم یکی از هم دانشگاهیام(3ساله فارق التحصیل شدم)میخواد از من شکایت کنه بابت یه سری حرفام..منم با وکیل تلفنی حرف میزدم گفت این پسره تورو دوس داره اگه جواب مثبت بدی همه چی حل میشه..بعد وکیل و اون پسره اومدن دانشگاه با دوستش..اینا از پله ها با حرص میرفتن بالا منم پشت سرشون...

راهپله دانشگاه یجوری بود اگه سرت گیج میرفت و سقوط میکردی نرده ای نبود بگیری..مستقیم پخش موزاییک میشدی!!

یهو من افتادم این دستمو گرفت نمیتونست بکشه بالا گفتم توروخدا نذار بیوفتم جوابم مثبته    

بعد منو کشید بالا و همه چی ختم بخیر شد..

با توجه به سابقه مزخرفم تو تعبیر خوابام میترسم اینم تعبیر بشه 

من از این بشر نفرررررررررررت دارم...

از وقتی بیدار شدم نمیدونم بخندم یا گریه کنم  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
گریه کن 

واقعا اگه همچین اتفاقی بیوفته خودمو از همون راهپله پرت میکنم پایین

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.