2726

دخترم 10 ماه و نیمس 

خوندم ک بچه های اتیسم از سرو صدا جارو برقی میترسن 

دختر منم اوایل میترسید ولی بعد بهش نشون دادم ترس نداره و جارو و غداساز و زود پز رو دادم بهشون دست بزنه و بهش فهموندم با صداشون برقصه 

(دخترم خوش رقصه با هر صدای میرقصه )

الان صداشونو ک میشنوه میرقصه 

بازم شنیدم اتیسمی ها  از چرخیدن ماشین لباسشوی خوششون میاد 

دختر منم دوسداره دست میده تماشامیکنه و قر میده 

اما گاهی ب ی جا مث تی وی یا کیف و وسایل بقیه خیره میشه ب اندازه 7 ثانیه و بعد ک براش دست تکون میدم متوجه میشه و بخودش میاد حتی پسر خواهرم امروز گفت دخترت خیلی تو فکره 

ب نظرتون احتیاج هس دکتر برم؟

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اشتباه متوجه شدی اتیسمی هاازسر وصدای جارو برقی نمیترسن بلکه نسبت به صداهای بلند واکنش نشون نمیدن حتی صدای ترکیدن بادکنک

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
این حرکات که طبیعیه  اگه همش کاری تکراری انجام میده باید شک کنی

ن با ی اسباب بازی فوقش 10 ذقیقه بازی کنه حتی وسایلی ک خیلی دوس داره زود خسته میشه چیز جدید میخواد

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

پسر منم اوایل نوزادیش می‌ترسید الان ده یا یازده ماهس...

الان وسیله مورد علاقش تو خونه جارو برقی،روشن باشه ک دیگه هیچی باید بشینه روش...

درمورد لباسشویی هم وقتی می ریم خونه مادر شوهرم با تعجب ب لباسشویی نگاه میکنه بعد اویزون میشه ازش و روش تنبک و ضرب میزنه

نگران نباش عزیزم

راستی پسر من فقط و فقط وقتی خوابه بی حرکته و گرنه همش در حال بازیه

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

بنظر منم این حرکات کاملا عادی هستش و همه بچه ها نسبا به سروصدا واکنش نشون میدن. ولی خب مامانا حق دارن که در مورد یه چیزایی نگران بشن. چون منم خودم اصولا آدمی ام که زود نگران میشم. ولی اگه میبینی خیلی نگرانی ضرر نداره یسر بری پیش یه روانشناس

پسر منم اوایل نوزادیش می‌ترسید الان ده یا یازده ماهس... الان وسیله مورد علاقش تو خونه جارو برقی،روش ...

دختر من تو خوابم ول کن نیس صب پاشیدم دیدم رفته پیش پام خوابیده😅

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706