2737
2734
عنوان

الان باید نماز بخونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 21 پست
عزیزم اون خونی که میگن اندازه سکه بزرگترنباشه مال لباسه که باش میتونیم نمازبخونیم یانه.خون حیض اگه ک ...

اخه من خوندم اگه کم‌باشه و تا اذان تکرار نشه روزه باطل نیس گفته مکارم شیرازی بود 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من خوندم اگه کم‌باشه و تا اذان تکرار نشه روزه باطل نیس گفته مکارم شیرازی بود 

الان چکار کنم😥

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

من به بار پرسیدم گفتن مثلا اگه همیشه معموله که روز ششم پاک هستی و روز هفتم دوباره لک میبینی، کلا روز ششم و هفتم رو هم حساب کن که پریود هستی.

یعنی شما باید رفتار معمول پریودتون رو در نظر بگیرین. 

تا ۱۰ روز حسابش اینطوره بیشتر استحاضه میشه. 

البته باز زنگ بزنین بپرسین بهتره

ممنون رفقا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍