2737
2734
عنوان

کاش شوهرم با ایمان بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2784 بازدید | 91 پست
شوهر خواهرم همیشه میگف دعا کن شوهر با ایمان گیرت بیاد .چون میدونی  یه جایی از زندگی اگ گیر کردی ...

منم تو تمام دوران مجردی حرفم همین بود واینکه اگه بی پولم باشه با باایمان داشتنش خدا کمک میکنه همه چی بدست بیاره‌ ..واقعا همینجور شد .ولی معتقدم تو زندگی هرکس یه جوری باید امتحان بشه .مثل زندگیه خودم همه چیش خوبه ولی بچه دار نمیشه.....😐

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
بیشترشون همین مدلین به جز مامانشون

به مامانش بگو با پسرش صحبت کنه حداقل نماز نمیخونه روزه نمیگیره دیگه مشروب نخوره یا توهین نکنه

اتفاقا خانواده همسر منم همینجورین با این تفاوت همسرم اهل مشروب نیست وهمراه من همه مراسمات مذهبی رو میاد شرکت میکنه

بیخیال کل دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عقاید ادمها رو میسه تغییر داد من اینکارو انجام دادم فقط باید خیلی تلاش کنی

این نمیشه دیگه بریدم حوصلشم ندارم...گاهی فقط به زور میگم خدایا خودت هدایتش کن وگرنه دلم نمیاد براشم دعاکنم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
شوهر خواهرم همیشه میگف دعا کن شوهر با ایمان گیرت بیاد .چون میدونی  یه جایی از زندگی اگ گیر کردی ...

دقیقا...بادمه ی مکان مذهبی رفتم همه ی مردای اونجا مومن بودن اصا یک نگاه هم ب دخترا نمیکردن من اونجا متاسفانه گم شدم ی مشت سرباز بی غیرت میخواستن ازم سواستفاده کنن..همون مردای مومن منومث خواهرشون دونستن وکمکم کردن..ازون موقع فهمیدم چقد فرق هس بین نر ومرد

2728
با آرامش ودوستانه باهاش صحبت کردم سلیطه بازی دراورد که نگو وگرنه من آدمی نبودم که حوصله دعوا داشته ب ...

اون کلیپو ویس هایی که گفتمو سرچ کن گوش بده به دردت میخوره

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
این نمیشه دیگه بریدم حوصلشم ندارم...گاهی فقط به زور میگم خدایا خودت هدایتش کن وگرنه دلم نمیاد براشم ...

استارتر زندکی واقعا با مرد خیز داغونت میکنه اگ شاغلی و پشتیبان داری جدا شو 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
به مامانش بگو با پسرش صحبت کنه حداقل نماز نمیخونه روزه نمیگیره دیگه مشروب نخوره یا توهین نکنه اتفاق ...

مامانشون فقط کارش اینه غذا بپزه بریزه جلوشون تمام فکرش خوردنشونه...همون اوایل درباره جاریم اول به اون گفتم یه کاری کن گفت من دخالت نمیکنم ولی برا من زبون داره

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
استارتر زندکی واقعا با مرد خیز داغونت میکنه اگ شاغلی و پشتیبان داری جدا شو 

دانشجوام برام دعا کنید دخترم بین ما طبق رضای خدا تربیت بشه چون دیگه گیج شوم که چی درسته چی غلط

2738
منم تو تمام دوران مجردی حرفم همین بود واینکه اگه بی پولم باشه با باایمان داشتنش خدا کمک میکنه همه چی ...

عزیییزم .ان شالله ک این مشکلتونم حل میشه پس شما ک قبول داری این امتحان الهیِ در کنار درمان دارویی همیشه شاکر باش ولی همیشه دعا کن ک  خدایا بچه دار شدن رو برامون مقدر و خیر کن .دعا خیلی کارسازه و خیلی وقتا یه تقدیرِِ مسلم رو عوض میکنه .برای منم دعا کن عزیز.اذان گفتن همسرتونم تو خونه موقع نماز با صدای بلند یکی از درمان های ناباروریه.

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
دانشجوام برام دعا کنید دخترم بین ما طبق رضای خدا تربیت بشه چون دیگه گیج شوم که چی درسته چی غلط

یکی از دوستان ماهم شرایطش همین بود موقع نماز شوهرش خیلی اذیتش میکرو ۱۷ سال زندگی کرد و هزاران کارای زشت دیگه میکرد تنها خوبیش این بود که پول زیاد خرج میکرد واسه خانوادش.پسرش مثل خوده زنه خوب شده ولی صبرش تموم شد وطلاق گرفت

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
دقیقا...بادمه ی مکان مذهبی رفتم همه ی مردای اونجا مومن بودن اصا یک نگاه هم ب دخترا نمیکردن من اونجا ...

اره دقیقا .شک نکن اگ دعا و خواسته ات از ته قلب همین باشه بهشم میرسی .دعا و چله و ایناهم برای همسر خوبو مومن و خوش اخلاق خوش سیرت و خوش صورت بردار .قشنگ همه این صفات رو از خدا بخواه.

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
آره تاپیکای گذشتم توضیح دلدم اون چه قدر پسته

چ شوهری داره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عزیییزم .ان شالله ک این مشکلتونم حل میشه پس شما ک قبول داری این امتحان الهیِ در کنار درمان دارویی هم ...

نمیدونستم ماثر ولی خودش همیشه با صدای بلند میگه.ممنون من فقط سالهای اول غصه میخوردم ولی الان زیاد درگیرش نیستم .درمانم انجام میدم ولی باور کن تا خود خدا نخاد نمیشه حتمااا حکمتی داره .ماهم که نیومدیم خوش بگذرونیم تو دنیا بریم باید ازمایش بشیم حالا هر کی یه جوریه ازمایش.ولی مطمئنم به زودی به ماهم میده . خودتم انشالله به زودی خدا بهتون بچه صحیح و سالم و صالح عطا کنه.😘😘😘

اره دقیقا .شک نکن اگ دعا و خواسته ات از ته قلب همین باشه بهشم میرسی .دعا و چله و ایناهم برای همسر خو ...

والا از ی چیز میترسم با ادمای مذهبی افراطی هم برخورد کردم ازونایی ک میگن فقط چادر ی ریمل بزنی پدرتو درمیارن نمیزارن تنها بری بیرون ...این چیزاشم بده .ـ.چله چی بگیرم

منم تو تمام دوران مجردی حرفم همین بود واینکه اگه بی پولم باشه با باایمان داشتنش خدا کمک میکنه همه چی ...

چقد خوب دونفری خوش بگذرونید بچه چیه همش دردسر..محدودت میکنه علم پیشرفت کرده بعدها بچه بیارید 

2706