2726
عنوان

شوهرم با برادرش شریک کاری هستن ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 4110 بازدید | 53 پست
حق داری عزیزم اخه چطور پول برا اون هست برا خودمون نیس؟😐 بگو کار میکنی اونا رو جای گرم و نرم بشینن ...

اجی صدبار گفتم ولی چه فایده اخرش یا دعوامون میشه یا یه بهونه الکی میاره خیلی سخته شوهر آدم نتونه خواسته های زنشو برآورده کنه متاسم  باهاش ازدواج کردم خیلی سختمه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم قلدر باش کوتاه نیا بهت توهین کرد بگو توهین کنی توهین میکنم هر چی گفت بگو خودتی نوبره والا

مثلا یه زن توفامیلشون هست که همه مسخره اش میکنن که البته من نمی شناسمش به من میگه تو اونی یعنی منو به اسم خودم صدا نمیکنه اسم اون زن رو گذاشته رو من تو میگی من در جواب این آدم چی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اجی صدبار گفتم ولی چه فایده اخرش یا دعوامون میشه یا یه بهونه الکی میاره خیلی سخته شوهر آدم نتونه خوا ...

فقط راهش اینه که جداشه از شراکت والسلام

یه جوری از در سیاست وارد شو قلقشو پیدا کن نمدونم یه کاری کن با زبون خوش از شراکت با داداشش دست ورداره

رابطتونو هم باهاش خیلی کمرنگ کنین

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
2728
مثلا یه زن توفامیلشون هست که همه مسخره اش میکنن که البته من نمی شناسمش به من میگه تو اونی یعنی منو ب ...

خب شوهرت هیچی نمیگه؟ عین خیالش نیس؟

بابا آدمم انقد تو سری خور وای اعصابم خورد شد

بگو هم مالمونو میخوری زبونتم درازه

نمیشه اگه این حرفو بزنم شوهرم دعوام میکنه کل خونوادشم پشتش درمیان چون رو همه سلطه داره اونم بخاطر اینکه از پولی که شریکیه همیشه به عنوان هدیه یا روز عیدی به همه میده خوب اونا هم میگن خیلی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یه بار رفتم به پدرشوهرم اینا سر بزنم داشتیم میگفتیم میخندیدیم این مثلا به شوخی و از روی صمیمیت به من گفت سفیه من همون لحظه پاشدم وسط حرف گفتم من میرم خونه خدافظ

اومدم خونه انقد گریه کردم شوهرم اومد گف چیشده گفتم بهش اینجوری اونم رفت گفت شوخیاتونو مزمزه کنین این باباش بهش اینجوری نمیگه که شما گفتین فلان حتی پدرشوهرم عذر خواهی هم کرد گفت من منظوری نداشتم ولی مت بعد از اون قضیه دیگه تنهایی نمیرم خونشون

خب شوهرت هیچی نمیگه؟ عین خیالش نیس؟ بابا آدمم انقد تو سری خور وای اعصابم خورد شد

چرا اوایل خیلی ناراحت میشد و چند بار خواست جدا کنه ولی اون یکی داداشش نزاشت همه مردم فامیلم میدونن چه آدمیه ولی چه فایده اون واسه خودش عیش و نوش میکنه

الان ماشین زیر پای اون سانتافه اس ولی شوهر من ۴۰۵ ایا این خودخواهی نیست هیچکس  هم هیچی نمیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیشه اگه این حرفو بزنم شوهرم دعوام میکنه کل خونوادشم پشتش درمیان چون رو همه سلطه داره اونم بخاطر ای ...

حالا من شوهرم اگه اون لحظه نشه بره بانک یکی دو روز دیرتر بریزه به حساب برادرشوهرم زنگ میزنه که چرا نریختی و اینا با تشر😐

من یه بار رفتم به پدرشوهرم اینا سر بزنم داشتیم میگفتیم میخندیدیم این مثلا به شوخی و از روی صمیمیت به ...

وای عزیزم من که این حرفو بهم میزنه اگه ناراحت بشم کل خاندانش میگن حالا یه شوخی کرد تو دیگه کی هستی که با یه شوخی ناراحت میشی اصلا یه وضعیه  زندگیم خیلی خودمو نگه داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من شوهرم اگه اون لحظه نشه بره بانک یکی دو روز دیرتر بریزه به حساب برادرشوهرم زنگ میزنه که چرا ن ...

خاک تو سر شوهر من اصلا بخدا بعضی وقتا دلم براش میسوزه درمقابل برادرش موشه ولی واسه من از اژدها هم بدتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا اوایل خیلی ناراحت میشد و چند بار خواست جدا کنه ولی اون یکی داداشش نزاشت همه مردم فامیلم میدونن چ ...

عزیزم مال حروم میزنه به کمرش بسپاربه خدا خدا خودش همچین حالشو بگیره که مال حروم از بچه ی ادم درمیاد

مستقیما راجع به این موضوع دیگ با شوهرت مجادله نکن زیرپوستی پیش برو ولی اصلا نذار به تو گیر بده حق داداششو میخوره بس نیس با تو چیکار داره دیگ عقده ای روانی

وای عزیزم من که این حرفو بهم میزنه اگه ناراحت بشم کل خاندانش میگن حالا یه شوخی کرد تو دیگه کی هستی ک ...

خب تو هم بهش بگو تو شوخی بگو اینم شوخی 

خب چرا باید تو شوخی بی احترامی باشه؟ من اگه اون کارو نمیکردم شوخی شوخی میزدن تو سرم

عزیزم مال حروم میزنه به کمرش بسپاربه خدا خدا خودش همچین حالشو بگیره که مال حروم از بچه ی ادم درمیاد ...

واقعا راست میگی ولی این هیچیش نمیشه چون هرچی بخواد خدا بهش میده هیچی هم کم نداره 

به نظر من که اصلا عدالتی وجود نداره مخصوصا که خدا خودش گفته که حق رو باید گرفت که متاسفانه شوهر من میگه اشکال نداره اونم برادرمه یعنی من حق ندارم واقعا؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706