2733
2734
عنوان

رک بودن یا مارمولک بازی

729 بازدید | 74 پست

بنظرتون در ارتباط با خونواده همسر یا محیط کار بهتره ادم وقتی مشکلی پیش میاد رک حرفشو بزنه یا با مارمولک بازی قضیه رو به نفع خودش تغییر بده؟مثلا تو خونواده همسرم جاریم خیلی منو اذیت میکنه اما همیشه هم ادای ادمای مظلوم رو درمیاره و پشت سرم جفنگیات میگه و خودشو ادم خوبه جا میزنه.اما من ساکتم کلا و کار خودمو میکنم و وقتی مسئله ای پیش میاد و رودررو میشیم رک حرفمو میزنم.حتی یبارم به جاریم گفتم تو ظاهر و باطنت یکی نیست و همه کارات دروغیه.مادرشوهرم اینام بیشتر به سمت اون متمایلن که دلیلش خودشیرینی و مظلوم نماییشه.بنظر شما ادم باید منفعت طلبانه رفتار کنه حتی اگه دغل کاری کنه یا اینکه روراست و رک باشه حتی اگه بضررش باشه ظاهرا؟تجربه شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاري به کارشون نداشته باش اما اگه دروغ ميگه برات حتما رک بهش بگو

خب بیشتر پشت سره کاراش.خیلیاش حتی به گوشمم نمیرسه.اما کلا میدونم همچین شخصیتی داره.هر بار حرفی پیش اومده رک بودم اما کلا بی محلی میکنم

من خودم رک حرفامو میگم تو شخصیتم نیست فیلم بلزی کنم واقعا نمیتونم خودم نباشم و همیشه م این فیلم بازی نکردنم ب ضررم تموم شده در کنار تمام بدیاش حداقل خودم راضیم و راحت 

2738

رک بودن خیلی وقتا به ضرر ادمه لارم نیست دروغ و اینا قاطی رفتارت کنی ولی با سیاست رفتار کردن بنظرم هم ذهن تو ارومه هم بقیه ازت فاصله نمیگیرن

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
جدی میگی؟چند بار خواستم مث خودش رفتار کنما اما همش گفتم بیخیال بابا مگه چه کاری ازش ساخته س که برا خ ...

باهرکسی مثل خودش رفتار کن 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
خب بیشتر پشت سره کاراش.خیلیاش حتی به گوشمم نمیرسه.اما کلا میدونم همچین شخصیتی داره.هر بار حرفی پیش ا ...

دقيقا شبيه جاريه منه تازه ماتويه خونه دوطبقم هستيم من ديگه کلا براش ارزش قائل نميشم اوايل خانواده شوهرم حرفاش راباورميکردن اما زمان دستشو رو کرد 

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 
2706