2726

من از 31 ام لکه بینی دارم تا دیشب،امروز از صبح کمتر شده رفتم بی بی چک خریدم زدم منفی بود ولی خونریزی ام ندارم،با یه روز تاخیر لکه بینی شروع شد.

کسی بوده اینجوری باشه بعد بفهمه باردار بوده؟!

یا الکی دارم خودمو امیدوار میکنم؟!😢

همش از خدا میخوام اگه این ماهم خبری نیس زودتر بفهمم ک انقد سردرگم نمونم😢😢

مامان شدم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینطوری بودم اما ۱۱ روز از موعدم گذشته بود بعد لکه داشتم بعدا تست دادم مثبت بود

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
2728

عزیزم مشکلمون شبیه همه من دیروز بی بی زدم مثبت شد 

ظهر لک بینی پیدا کردم رفتم دکتر آزمایش گرفت گفت مشکوک باز آزمایش بده امروز آزمایش دادم ببینم چی میشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

سلام من با لکه بینی باردار شدم بی بی چک منفی بود ۱۰ روز از لکه بینیم گذشت خسته شده بودم رفتم دکتر ازمایش نوشت مثبت بود ولی دوستم حالتای من داشت گفته بودن بارداری خارج از رحم بود

دوباره تستس بزن دو روز دیگه ولی اگه منفی بود بدون همون لکه بینی ها پریودیت بوده بعدشم حتما برو دکتر تا بهت بگه چی شده شاید هرمونات بهم ریخته

انشالله مامان بشی

فقط باید صبور بود

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
سلام من با لکه بینی باردار شدم بی بی چک منفی بود ۱۰ روز از لکه بینیم گذشت خسته شده بودم رفتم دکتر از ...

وااااای خدایا خارج رحم خیلی خطرناکه!

خواهر منم تازه خارج رحم شد ، کارش ب عمل کشید

تورو خدا واسم دعا کنید

مامان شدم 😍
ایشالا ک بارداری، من یک ساعت پیش زدم منفی شد

ایشالله که شما بارداری 

فکر نکنم دیروز دکتر احتمال خارج از رحم و داد 😣

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ایشالله که شما بارداری  فکر نکنم دیروز دکتر احتمال خارج از رحم و داد 😣

مگه بتات چند بود؟

اگه گفته خارج رحم برو زودتر بستری شو!

خدای نکرده مث خواهر من کارت ب عمل نکشه

مامان شدم 😍
دوباره تستس بزن دو روز دیگه ولی اگه منفی بود بدون همون لکه بینی ها پریودیت بوده بعدشم حتما برو دکتر ...

اگه تا اون موقع خونریزی نداشتم میزنم،

یه کیست شکلاتی دارم،

ضخامت رحمم خیلی کمه

سه ماهم کلومیفن و استرادیول دکتر بهم داد.

بعدش دوباره خواستم برم پیشش ک منشی گف فقط باردار ویزیت میکنه،

برو مرکز ناباروری😕

خسته شدم ازین دکترای پولکی😢

کاش بشه منم زودتر باردار شم.

مامان شدم 😍
مگه بتات چند بود؟ اگه گفته خارج رحم برو زودتر بستری شو! خدای نکرده مث خواهر من کارت ب عمل نکشه

بتا بهم نگفت گفت مشکوکه باز آزمایش بده 

خدا کنه چیزی نباشه 

اره اگه خارج رحم باشه سریع وارد عمل میشم

2706