2733
2734
عنوان

خسته ام خسسسسسسسته😥😥😥😥😥

246 بازدید | 19 پست

دیگه تحمل اینهمه عضویت جدید

همراه با

کلی تاپیک

چرت و پرت و داستانهای تخیلی و رمان و تاریخی و موضوعات زناشویی برگرفته از ذهن بچه مدرسه ای 

وموضوعات جنجالیشونو

نداااااااااااااااارم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

تقصیر بقیه کاربرها هم هست

نباید اینجور تاپیک ها رو پربازدید کنن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تقصیر بقیه کاربرها هم هست نباید اینجور تاپیک ها رو پربازدید کنن

چی بگم والا😥😥😥😥😥😥😥

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
منم گششششنه ام گششششنه😭😭😭دلم حلیمممم میخاد ی از خدا بی خبری تو تاپیک بغلی از حلیم نوشته بود هوس ...

بیا خونمون بخور 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738

من حس میکنم تاپیک های داستان زندگی خیلی هاشون واقعی نیستن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
منم گششششنه ام گششششنه😭😭😭دلم حلیمممم میخاد ی از خدا بی خبری تو تاپیک بغلی از حلیم نوشته بود هوس ...

حلیم فقط در حد یه پیاله دوست

بیشتر ندووووووس

خوب نرو بخون به همین راحتی

از صبح هر تاپیکی میرم همیناس😣😣😣😣😣

من حس میکنم تاپیک های داستان زندگی خیلی هاشون واقعی نیستن

همش رماااااانه ،همش

منکه هیچوقت حوصله ندارم بخونمشون

2706