2733
2739

زوده 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله که خبریه وخیلی زود مامان میشی ...

استرس نداشته باش گلم بیخیالی طی کن 

استرس ۴۵%احتمال باروری رو کاهش میده 

مانع لانه گزینی میشه...

البته منم اقدامم ومنتظر وخیلی سختمه بیخیال باشم همش یواشکی حواسم هست...😁

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...

عزیزم اصصصصصصلأ به علایم توجه نکن و به هیچ وجه تا هفت روز ازموعد پریودیت نگذشته بی بی چک نزن......من هزارتا علایم داشتم حتی یکی دوتا از بی بی چکام قبل موعد پری هاله داشت....اما امروز که دوروز از موعدم گذشته پریود شدم،بیخیالش باش

2738
عزیزم اصصصصصصلأ به علایم توجه نکن و به هیچ وجه تا هفت روز ازموعد پریودیت نگذشته بی بی چک نزن......من ...

الهی چقدر امیدوار شده بودی والا من ک روز جلو نندازم آنقدر ذوق میکنم ی دفه میخورد تو ذوقم

من از سه ماه علائمم شروع شد باورم نمیشد ک باردارم خخخ با اینک سنو و ازمایش هم دادم ولی وقتی علائم شروع شد ب غلط کردن افتادم

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم
بابا خیلیا رو میبینم خیلی زودتر تیر کشیدن یا چیزای دیگر دارند اما من هیچی

من خودم از اوناییم که اصلا علامت ندارم تازه سر موعدم یکم پریود میشم حاملکیم که اصلا چیزی نمیدونم نه ویار نه سر گیجه  

2706