2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد داشتن شغل برا خانم ها چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 113 پست
فکنم نهایت 2 تومنه آره اونم میگه

سخت هس ولی ... 

بعضی مواقع نیازه کار کردن تا بتونی تو این جامعه زندگی کنی

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه حس بعد از تموم شدن قسطا...ولی من هربار مجبورم یه وام جدید بگیرم...یه بار برا خونه یه بار م ...

اره ولي من هيچي نميموند از پولم الان ديگه كلش مال خودمه شوهرم خرج خونه رو ميده قبلا دوتايي قسط ميداديم خيلي سخت بود

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

بله من شاغل هستم و كاملا راضي هستم 

اين نظر شخصي منه ، به نظر من هر انساني خانوم يا آقا بايد شغل و درامد داشته باشه اگر ميخواد تشكيل خانواده بده. مهم نيست درامدتون چقدر هست ،هر چقدر كه هست ،وجودش خيلي تفاوت داره با نبودش . هر خانوم و آقايي اگر تا حدودي استقلال مالي نداشته باشه ، قطعا يه زماني توي زندگيش رفتار هايي باهاش ميشه كه شايسته اش نيست ، البته ممكن طرف مقابل خيلي منطقي و مهربان باشه و هيچ وقت برخورد بدي نكنه ، ولي شما توي ذهن خودت و قلب خودت هميشه يه مقايسه ميكني و سطح هارو ميسنجي ،شايد سال هاي اول راضي و خوشحال باشي ولي قطعا بعدا به خودت مياي . بار ها ديده شده كه خانوم هايي از زندگيشون ناراضي هستن و حتي بهشون خيانت ميشه ولي چون پشتوانه مالي ندارن و هميشه محتاج به همسرشون هستن ،تن به هر نوع زندگي ميدن و همونطور ادامه ميدن . البته باز هم خيلي بستگي به تيپ شخصيتي افراد داره . بعضي  ها اصلا دوست ندارند كه براي خريد كوچكترين چيزي ،از شريكشون پول بگيرند . البته منظور من خرج ماهيانه و درامد كلي خانواده نيست كه آقا هم وظايفي دارند . 

درضمن من هميشه هدفم اين بوده كه روزي كه فرزندم از من چيزي درخواست ميكنه ،بتونم خودم واسش همون موقع تهيه اش كنم و اصلا دوست ندارم حس كنه كه مادرش تكيه گاه زندگيش نيست و هميشه محتاج به پدرش هست حتي براي يه خوراكي يا اسباب بازي 

2731

فقط باید کامل واسه زندگیتون برنامه ریزی کنید که به همه علایقتون هم برسید

زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
2738
برای معلمای تازه وارد پارسال یک و خورده ای بود الان باید حدود ۲ بدن امسال  هر چقدرم سابقه بره ...

چه جالب پس سابقه هم مهمه 🧡💙

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
آره ولی وقتی برا زندگیش نداره حقوقشون کفاف نمیده

معلم دبیرستان هفته ای سه روز تعطیله اگه ۸ ساعته بتونه بگیر هفته ای ۴ روز تعطیله خب راحت به زندگیش میرسه 

۶ ساعته باشه نهایت ۱ خونست ۸ ساعته باشه تا ۲.۳۰ خونست روزای کاری

من شغلم جوریه بیشتر توخونه انجام میدم

ولی گاهیم مجبورم برم شرکت وتا ده شب بمونم

ولی در کل راضیم خوبه

بستگی به شوهرتونم داره 

ی مرد واقعا سخت خرجی میده یکیم کل زندگیش دست زنشه

دستت توجیب خودت باشه خیلی بهتره درکل

2706