2726

دو سال منتظرم،پارسال فروردین بعد یکسال باردار شدم از دادم بتام مشکوک بود یه ذره رفت بالا باز اومد پایین با یه هفته تاخیر پریود شدم با درد،باز دوباره امسال امروز از دادم بتا ۶،بیبی چکام هاله داشت فقط،چه مرگمه اینجوری میشم؟!!؟! بغض راه نفسمو بسته،اشکام بند نمیاد،چقدر سخته چقدرررر سخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم قوی باش، به خدا توکل کن، خیلیا هستن شرایطشون بدتر از توعه، ان شالله خدا وقتش که برسه بهت میده،فقط کافیه به رحیم بودن خدا ایمان داشته باشی وبدونی یه روزی رحمتشو شامل حالت میکنه،

منم سیزده ماهه تواقدامم،بخاطریه بارداری خارج رحم یدونه ازلوله هامو برداشتن،همه دکترا میگن شانس بارداریت پنجاه درصده ممکنه بازم این اتفاق واسه اون یکی لوله ات بیفته،

ولی من باز به خدا توکل کردم،بخدا سنی هم ندارم،بجه دیگه ای هم ندارن،

اوایل اقدام تا پریود میشدم انقد گریه میکردم از حال میرفتم،اما الان پریود میشم فقط میگم خدایا شکرت ان شالله ماه دیگه میگیره،فهمیدم ک این راهی ک توش قرارگرفتم به این راحتیا هم نیست،انقد باید بجنگم تا به خواستم برسم،عزیزم این راه طولانیه،باید قوی باشیم ک بین راه جانزنیم 

ان شالله بحق این ماه عزیز و این روزای عزیز خدا به جای یدونه بجه یه دوقلو شیطون بهت بده که باشیرینیشون همه این روزاتو فراموش کنی،

امشب  واست دعا میکنم ازته دل میخوام که تااخر ماه نشده خودش معجزه کنه و دلت شاد بشه

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
چون بدشانسم انقدر از خدا دلم گرفته

عزیزم نا امید نباش منم قرار بود بعد ماه رمضون برم ivfبخاطر مشکل اسپرم همسرم ولی دیروز بی بی چکم مثبت شد خودمون که باور نمیکنیم وقتی خدا بخواد حتما میشه توکلت به خدا باشه

عزیزم قوی باش، به خدا توکل کن، خیلیا هستن شرایطشون بدتر از توعه، ان شالله خدا وقتش که برسه بهت میده، ...

عزیزم ممنون از دعای قشنگت،انشالله خدا یه نی نی صحیح و سالم بت بده و انقدر شیرین باشه واست که این روزا رو فراموش کنی،

یه دختر ۷ساله دارم،خدا خیلی بهم لطف داشته همیشه ولی بعضی وقتا ادما دلشون میخاد یکم بدون رودربایستی به خدا یه چیزایی بگن،منم گفتم بش و حالا سبک شدم،و هزارمرتبه شکرش میکنم،پیگیر میشم میرم دکتر ببینم بخاطر چیه این قضیه

عزیزم ممنون از دعای قشنگت،انشالله خدا یه نی نی صحیح و سالم بت بده و انقدر شیرین باشه واست که این روز ...

ممنونم

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...