2726
عنوان

تهوع نداشتن هفته ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 51 پست
اخه من همش فکر میکنم باید تهوع بگیرم...کمر درد...درد سینه...کلا انگار باید همه علائم رو باهم داشته ب ...

من هیییییچ علائمی نداشتم و ندارم🤣🤣

فقط شبا زود خوابم میگیره،همین😑

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
منم الان ٥ هفته و ٣روزمه حالت تهوع غروب يكم ميگيره اما سينه هام خيلب درد ميكنه شما سينه هات درد ميك ...

سینه هام وحشتناک درد میکنن مثلا به تکون توی خواب پا شدن نشستن خیلی سنگین شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من همش فکر میکنم باید تهوع بگیرم...کمر درد...درد سینه...کلا انگار باید همه علائم رو باهم داشته ب ...

اشتباه میکنی. من عین فرفره بودم. ببین شب قبل سزارین با موتور رفتیم دربند. کلا خیلی حال کردم ۹ ماه 😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اشتباه میکنی. من عین فرفره بودم. ببین شب قبل سزارین با موتور رفتیم دربند. کلا خیلی حال کردم ۹ ماه 😂

اوه ماشالله😍😍😍همچین بارداری ارزومه.اما سالم و بی دغدغه...

انشااله خدا حفطت کنه

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2728
سینه هام وحشتناک درد میکنن مثلا به تکون توی خواب پا شدن نشستن خیلی سنگین شدن 

خوب وقتي رشدش متوقف بشه همه علائم با هم ميره نه فقط تهوع بايد از خداترباشه تهوع نگيري

من دارم ب٦ميخورم نياد سراغم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
اوه ماشالله😍😍😍همچین بارداری ارزومه.اما سالم و بی دغدغه... انشااله خدا حفطت کنه

انشالله. . من حتی فردای سزارین بلند شدم چون کمکی نداشتم شوهرم مثلا کباب درست میکرد گاز کثیف میشد خودم تمیز میکردم. مادرشوهرم میگفت چشم‌میخوری بشین 😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من هیییییچ علائمی نداشتم و ندارم🤣🤣 فقط شبا زود خوابم میگیره،همین😑

پس بدنا متفاوته...یکی تهوع داره یکی نه...

مممون از راهنماییتون

نگران چرا؟🤔 من و یکی از دوستام باهم بارداریم،دو هفته فرق داریم نه اون تهوع داره نه من 😁

چون من قبل بارداری و مجردی اصلا نشنیده بودم بارداری, بدونتهوع سرچ هم کردم متنای منفی, و خطرناک اومد خیلی, حالم بد شد ممنونم عزیزم ان شاءالله همیشه تن درست باشی

انشالله. . من حتی فردای سزارین بلند شدم چون کمکی نداشتم شوهرم مثلا کباب درست میکرد گاز کثیف میشد خود ...

نی نیت پسر بود؟؟میگن سر پسر ادم زرنگ‌میشه..ماشالله خوش زا بودی

نی نیت پسر بود؟؟میگن سر پسر ادم زرنگ‌میشه..ماشالله خوش زا بودی

دختر دارم 😍😍 نه کلا انرژیم بالاست. ببین خواهرشوهرم ۴۵ روز بعد من زایمان کرد ی هفته مواظب اونم بودم. خاله شوهرم میگفت دخترم ۳ ماه زاییده هنو نمیتونه خودش جمع کنه ماشالله به تو‌ . دوست ندارم بخوابم و ناله کنم

2706