2737
2734
عنوان

قهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 32 پست
منم ازاين كارا احمقانه ميكنم ولي بعدش پشيمون ميشم دلم واسه شوهرم ميسوزه مردامون سركار ميرن خسته ميشن ...

خسته؟امسال روزه هم نمیگیره.سرکارم نمیره.فعلا تعطیلن.حقوق منم از اون بیشتره.منم مرخصی زایمان هستم.به بچه میرسم کار خونه میکنم.ولی اون بیشتر از من میخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخورن به درک توغذادرست نکن

از امروز تصمیم گرفتم غذا درست نکنم.انقد آرایش میکنم لباس خوشگل میپوشم انقد مغروره یه نگاهم نمیکنه.غذا هم میپزم تشکر نمیکنه.مگه کلفت پدرشم.تازه این ماه رمضون ۹تا ختم قران گذاشته بودیم برای شادی روح پدر ومادرش.از این به بعد اونم نمیخونم

2731
با چه روشی؟تورو خدا هرچی بلدی بگو

عزيزم من زيادي انعطاف پذيرم،ازون ور هم پر روام..وقتي دعوا ميكنيم ديگه به روي خودم نميارم بعدش،هي الكي ماجرا تعريف ميكنم ميگم ميخندم چون بچه ندارم دستم بازتره😂😂شوهرم بخاطر ديسك كمرش همش دراز كشه،چايي ميارم ميزارم پيشش خودمو جا ميكنم تو بغلش هيچي هم نميگم،اينجوري دعوا و حروبحثه از سرش ميوفته غذاشم ميخوره

چندبار اول ميديد اگه غذا نخوره منم لب نميزنم ديگه تركش كرد

اونم منتظره برم معذرت خواهی کنم

مگه تو اشتباهي كردي كه تو معذرت بخواي؟؟!!!!!من ميگم كلا يه همچين موضوعات بي ارزشي بايد فراموش بشه،حتي به روز بعدشم نرسه...معذرت نخواه ازش ولي حرفاي عاديتو باهاش بزن.اينو روانشناسم بهم ياد داد،گفت حتي شده سر يه چايي هم باهم حرف بزنين نزارين عادت شه

عزيزم من زيادي انعطاف پذيرم،ازون ور هم پر روام..وقتي دعوا ميكنيم ديگه به روي خودم نميارم بعدش،هي الك ...

یعنی همیشه خودت پیشقدم میشی برای آشتی؟سخت نیست برات؟شوهرت خودشو نمیگیره برات؟شوهرمن که تاحالا منت کشی نکرده.حتی وقتی خودشم مقصره طلبکاره.

2738
یعنی همیشه خودت پیشقدم میشی برای آشتی؟سخت نیست برات؟شوهرت خودشو نمیگیره برات؟شوهرمن که تاحالا منت کش ...

من اصلا ديگه قهر نميكنم كه بخوام آشتي كنم.بحثمونو ميكنيم دادمونو ميزنيم بعدش من ديگه به روي خودم نميارم،شوهر منم يكم كينه ايه.اما وقتي حرف ميزنم جواب ميده خودشو يه خورده اولش لوس ميكنه ولي بعدش تموم ميشه...من بعد دعوا معذرت خواهي هيچوقت نميكنم،ولي كلا با آرامش و صداي آروم باهاش حرف ميزنم كه بفهمه دعوا تموم شده.اخم و تخم هم نميكنم

من اصلا ديگه قهر نميكنم كه بخوام آشتي كنم.بحثمونو ميكنيم دادمونو ميزنيم بعدش من ديگه به روي خودم نمي ...

احساس خجالت نمیکنی که خودت بعداز دعوا شروع به صحبت میکنی؟

منم همینطورم.ولی چند وقته میخوام روشمو عوص کنم

احساس خجالت نمیکنی که خودت بعداز دعوا شروع به صحبت میکنی؟ منم همینطورم.ولی چند وقته میخوام روشمو عو ...

احساس خجالت چرا؟؟؟من به نظرم شوهرم ارزششو داره كه بيشتر ازينا براش انجام بدم،بعدشم قِلِقِ شوهر من همينه،بهش محبت ميكنم حتي وقتي از دستش عصبانيم،چون مردها كلا بچه تر از ماها هستن و واقعا تحملشون كمتره

احساس خجالت چرا؟؟؟من به نظرم شوهرم ارزششو داره كه بيشتر ازينا براش انجام بدم،بعدشم قِلِقِ شوهر من هم ...

وقتی از دستش ناراحتی وکارتون به دعوا میرسه بعدحاضره باهات حرف بزنه؟

من تا وقتی که چیزی نگم خوبم ولی اگه اعتراض کنم دنبالش قهروناراحتیه

وقتی از دستش ناراحتی وکارتون به دعوا میرسه بعدحاضره باهات حرف بزنه؟ من تا وقتی که چیزی نگم خوبم ولی ...

ديگه عشقم اخلاق با اخلاق فرق داره،كارايي كه من واسه شوهرم ميكنم خواهرم حاضر نيست يه دونه شو واسه شوهرش انجام بده،هميشه هم بينشون دعوا و كتك كاريه...اما مال ما نه خداروشكر..بعد از دعوا هم اولا اون اصلا حرف نميزد،شده بود چهارروز تموم حتي جواب سلامم نميداد.انقدر بهش محبت كردم كه تغيير كرده،ديگه چهارساله داريم زندگي ميكنيم.معلومهكه عوض ميشه اخلاقشون

2706