2737
2739
عنوان

قهر شوهر

887 بازدید | 32 پست

مقصر شوهرم بود.ولی من زیاده روی کردم اونم دست پیش گرفت و قهر کرد.حالا دو روزه با هم حرف نمیزنیم.من غذا میپزم اون ظرفارو میشوره.با هم غذا میخوریم .ولی هیچی نمیگه.منم نمیخوام منت کشی کنم.شما چه راه حلی دارید برای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سر چي دعوا شده بستگي داره

یجابی قرار بود بریم صبح دیر از خواب بیدار شد و انقد طول کشید حاضر بشه که وقتی رسیدیم دیدیم وقت تموم شده.منم کاغذارو پاره کردم انداختم رو زمین.از همون لحظه قهریم

حالا خوبه هم غذاتو ميخوره هم كمكت ميكنه😂شوهر من كه تا چندروز غذا درست كنم لب نميزنه منم ميريزمش بيرون...البته الان ديگه نميزارم قهر كنه،هي سر موضوعات مختلف باهاش حرف ميزنم روزم رو واسش تعريف ميكنم ،نميزارم ساكت بمونه

به همین راه ادامه بدین .خلاصه یکیتون خسته میشه حرف میزنه. اخه قهر چیه ؟؟؟؟؟؟ ماها چرا بزرگ نمیشیم

دیشب حرف زدم جوابمو نداد.نمیتونم که خودمو بیشتر از این کوچیک کنم

2738
یجابی قرار بود بریم صبح دیر از خواب بیدار شد و انقد طول کشید حاضر بشه که وقتی رسیدیم دیدیم وقت تموم ...

منم ازاين كارا احمقانه ميكنم ولي بعدش پشيمون ميشم دلم واسه شوهرم ميسوزه مردامون سركار ميرن خسته ميشن گناه دارن شايد خسته بوده خودش چي ميگه؟

حالا خوبه هم غذاتو ميخوره هم كمكت ميكنه😂شوهر من كه تا چندروز غذا درست كنم لب نميزنه منم ميريزمش بير ...

عین دو تا آدم لال زندگی میکنیم.فقط با دخترمون حرف میزنیم.جالبه میشینه کنارم فیلمای که من از تو گوشی نگاه میکنمم نگاه میکنه.همیشه من منت کشی کردم ایبار میخوام اون منت کشی کنه

عین دو تا آدم لال زندگی میکنیم.فقط با دخترمون حرف میزنیم.جالبه میشینه کنارم فیلمای که من از تو گوشی ...

خودت اخلاقشو بهتر ميدوني...ببين اگه مياد بالاخره باهات حرف بزنه به روشت ادامه بده

2706