2726
عنوان

کیت تخمگذاری

194 بازدید | 24 پست

دوستان فوریه جواب بدین .

من این ماه مبخوام اقدام کنم دوره این ماهم ۲۵ روزه بود 

نمیدونم چه روزی کیت بزارم ببینم تخمکءداری داشتم یا نه الان روز ۱۱ هستم .به نظرتون دیر نشده برا کیت گذتشتن .؟؟؟؟؟

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دورت کمه فکر کنم باید زودتر میزاشتی.تو نت سرچ کنی میگ کی باید بزارم من دورم ۲۹ روزس گفت از روز۱۱ شروع کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دورت کمه فکر کنم باید زودتر میزاشتی.تو نت سرچ کنی میگ کی باید بزارم من دورم ۲۹ روزس گفت از روز۱۱ شرو ...

سرج کردم میگه از ۹ باید میزاشتم .الان دیگه نمیشه بزارم .

همین امروز بذار شروع کن، نه دیر نشده

خریدم .باید چطور بزارم ؟؟؟ی ادرار کافیه با باید از ادرار ساعت ۱۰ صبح به بعد تا ۸ شب تو لیوان یبار مصرف جمع کنم .؟؟؟؟

سرج کردم میگه از ۹ باید میزاشتم .الان دیگه نمیشه بزارم .

بزار شاید تخمک‌گذاریت نزدیکه.امتحان کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بزار شاید تخمک‌گذاریت نزدیکه.امتحان کن

باشه میزارم .فقط روشش چطوره .تا حالا نزاشتم .

اگه امشب تخمک گداری باشه که نمیتونم انجام بدم شب شهادته .

خریدم .باید چطور بزارم ؟؟؟ی ادرار کافیه با باید از ادرار ساعت ۱۰ صبح به بعد تا ۸ شب تو لیوان یبار مص ...

جمع نکن ۱۰ صبح ب بعد مطمئن تره

خریدم .باید چطور بزارم ؟؟؟ی ادرار کافیه با باید از ادرار ساعت ۱۰ صبح به بعد تا ۸ شب تو لیوان یبار مص ...

یه ادرار کافیه، تو یه لیوان یبار مصرف کمتر از یک سانت ادرار بریز، جوری که از خط max بالاتر نره، بعد سی الی ۶۰ ثانیه درش بیار، ده دقیقه بعد هم جواب رو ببین، مارکش max14 هستش؟

باشه میزارم .فقط روشش چطوره .تا حالا نزاشتم . اگه امشب تخمک گداری باشه که نمیتونم انجام بدم شب شهاد ...

منم تا حالت نزاشتم اگ امشب باشه تا ۱۲ساعت بعدشم میتونی اقدام کنی.تا ۱۲ساعت بعد رحم قوی تره احتمال پسر شدنشم بالا میره

یه ادرار کافیه، تو یه لیوان یبار مصرف کمتر از یک سانت ادرار بریز، جوری که از خط max بالاتر نره، بعد ...

نمیدونم شوهرم رفته بخره زنگ زدم گفت خریدم تو راهم دارم برمیگردم .

2706