2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو از بس پسرت چیزی نمیخره بخورم شکمم بزرگ نمیشه 😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

اووووف به این چیزام کار دارن؟ مادر شوهر من فقط تند تند میگه برو دکتر😂😂 خیلی استرس داره بنده خدا

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بگو فضولییییییییییییییی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بگو ژنتیکمون اینجوریه 

انداممون تو بارداری خراب نمیشه😏😏😏😏😏😏

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

خخخخخ من پایان 4ماه بهشون گفتم حاملم و بچم دختر 

و اصلا شکم نداشتم ،بچه اول معمولا اینطوریه ،شاید نگران تغذیته ولی نمیدونه چطور بگه ،اگه وزن مناسب نگرفتی به پزشکت بگو تا مکمل بده ،شیر هم معجزه میکنه

امااان ازین دخالت های بی مورددد😄😄😄

اما شما نه به خودت استرس بده

و نه نگران باش

و اینجور حرفارو بزار به حساب دلسوزی و دوس داشتن طرف

خب ایشونم مادربزرگشه و شاید از روی نگرانی و دلسوزی میگه

من خودم باردارم عزیزدلم.

و میدونم این حرفا چقد رو مخ و اعصاب خوردکنه 

اما چه میشه کرد

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

دقيقا مث مني شما

مادرشوهر من هي نميگه ولي همين هفته پيش يهبار گفت اصلا شكمت مث شش ماهه ها نيست. 

منم لباس گشاد پوشيده بودم با دست تنگ كردم تا ببينه. ولي اگه دوباره تكرار كنه محل نميدم. چون واقعا مهم نيست كسي چ نظري داشته باشه. يا بدون منظوره كه نبايد ناراحت شد. يا با منظور ميگن كه ناراحتت كنن كه در اون صورت هم بايد بي محلي كرد. كه به هدفشون نرسند😁

2706