2737
2734
عنوان

لكه بيني

155 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من الان ٧هفته و ٣روزمه دو هفته پيش ب مدت ٦روز لكه بيني داشتم با مصرف شياف سيكلوژست پرشيتورون خوب شدم اما الان دوباره با وجود اين ك شياف مصرف ميكنم لكه بينيم شروع شده قهوه ايي تيرس و بعد از ادرارم كمي مياد خيلي نگرانم كسي بوده مث من باشه و لكش هي قطع و وصل بشه ب نظرتون با وجود اين لكه ها جنينم هنوز سالمه خيلي نگرانم 

برو پیش دکترت دوباره

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای تشکیل قلب رفتی سونو؟قلب داره؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738
الان ٧هفته هستم ب نظرتون زود نيست واسه تشكيل قلب برم اگه برم مشخصه چيزي ؟؟؟

بروچوم لکه بینی ام داری بری بهتره،شایدخدایی نکرده پوچ 

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
واي خدا نگرانيم بيشتر شد يعني لك بيني نشانه پوچ بودنه ؟؟؟؟

ن عزیزدلم نشونه ی اون نیست،من خودم هفت هفته رفتم قلب داشت ،حالاتوام بروکه صدردرصدداره عزیزم،نگران نباش لکه بینی ام دکترامیگن بیشترش بخاطرجابازکردن جنین براخودشه

ن عزیزدلم نشونه ی اون نیست،من خودم هفت هفته رفتم قلب داشت ،حالاتوام بروکه صدردرصدداره عزیزم،نگران نب ...

هدا كنه مال منم همينطور باشه و صداي قلب بچمو بشنوم برام دعا كنيد تورو خدا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706