2703
2553

دوساله فکرهای منفی و استرس شدید اذیتم میکنه  چند ماه قرص اعصاب خوردم  سرخود قطع کردم چون همش میهوابیدم با دوتا بچه ..مثلا قکرمیکنم شوهرم مهربان شده چیزی خرج میکنه برآمدن قرار اتفاقی بیفته براش. ..جایی از من یا شوهرم درد بگیره با  همین فکرها میکنم. .یا میخوایم سکته کنیم. .شبها چندبار میرم بالای سرش ببینم نفس میکشه  یا نه😦تورو خدا چکارکنم خسته شدمممممم هیچ مشکلی تو زندگی نداریم 

🥰🥰

عزیزم اینجا کسی نمیتونه  کمکت کنه باید بری پیش روانشناس 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

فوبیا مرگ کسیو داری

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این سوال  تخصصیه    نمیشه با حدس و گمان تجربه دیگران درمانش کنی  باید بری پیش یه دکتر یا  روانکاو  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2720

استارترجون باور کن کسی اینجا نمیتونه درست کمکت کنه برو پیش روانشناس

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714

حتما برو پیش مشاور دوتا بچه داری بااین روحیه چجوری میخوای بچه هات و درست تربیت کنی اینایی که میگی یه جور وسواسه خیلی راحت درمان میشه فقط خواهشا سرسری نگیر و برو پیش روانشناس نه روانپزشک

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

عزیزم بهتره اینطوری فک کنی ی لحضه به تهش فک کن بگو مثلا خدای نکردهدسکته کنه خب بد تر از این نمیشه که بالا تر از سیاهی رنگی هس نه نیس با این فکرا فقط داری خودتو عذاب میدی توکل کن به خدا خدایی هم هس  حواسش هس اونقدر منفی بافی کردی ذهنت پر از این چیزا شده سعی کن از همین حالا دیگه فک نکنی  باید رو فکرت کنترل داشته باشی یانه