2733
2734

سلام من هفته نوزده هستم ولی خیلی حس سنگینی دارم وقتی پامیشم شکممو میگیرم یا زیر شکممو فکر میکنم الان نی نی میاد بیرون دکتر میگه اولا اینجوریه یا وقتی بلند میشم انگار هفت ماهمه خیلی سنگین بلند میشم و اینکه دیروز نی نی درست روی مثانه ضربه میزد جوری که احساس بدی داشتم که میخواستم گریه کنم یا فکر میکردم الان از واژ ن میاد بیرون پایین پایین بود . 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سعی کن زیاد تحرک نداشته باشی احتمالا جفت خیلی پایین

نه رفتم انومالی جفت بالا بود 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

والا نی نی منم لگد میزنه به مثانم اما خطری نداره تازه ماهت بره بالا لگداش قویتر میشه بعد ادرارت میخواد بریزه.بعدم اگر غربالگری هاتو دادی همه چیزت خوب بوده نگران نباش دیگه

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین
نه رفتم انومالی جفت بالا بود 

من خودم حامله بودم انقدر به زیر شکمم فشار میومد که راه نمیتونستم برم کلا وا ژنم درد میکرد ما تا آخر بارداری مشکلی برام پیش نیومد البته پیاده روی نداشتم.

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
من خودم حامله بودم انقدر به زیر شکمم فشار میومد که راه نمیتونستم برم کلا وا ژنم درد میکرد ما تا آخر ...

اره نمیتونم راه برم اصلا پیاده روی ندارم حس سنگینی دارم واژنممـمیدرده😢😢😢

2738

به نظرم زیادی حساس شدی سخت نگیر چیزیش نمیشه. ذهنیت مثبت داشته باش. منم به مثانم ضربه میزنه ،گاهی وقتا انگار تمام وزنش افتاده رو مثانم سریع باید برم دستشویی

خدایا شکرت 
اره نمیتونم راه برم اصلا پیاده روی ندارم حس سنگینی دارم واژنممـمیدرده😢😢😢

طبیعیه الان جاری منم حامله است میگه راه نمیتونم برم درد میکنه اونم از پنج ماهگی اینطوری شده سرپام زیاد وانستا انشالله که نی نی تو سالم بغل کنی 

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲