2726
عنوان

مدفوع خوني بعد از خوردن هندوانه

6383 بازدید | 8 پست

پسرم ٤ ساله ام ديروز مدفوعش قرمز و پر از رگهاي قرمز بود خيلي هم هندونه خورده بود قبلش

چند روز پيشم اسهال و شكم درد داشت ولي خوب شده بود 

كسي تحربه اي داره

خيلي نگرانشم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دختر من هندونه یا گوجه زیاد خوردن اینجوری میشه

خون نیست😁😁😁😁😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

اره بابا خون نیست

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ايواي خدا رو شكر

خيلي دلواپسم ايشالا ديگه تكرار نشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
خانما منم راهنمایی کنید دخترم از صب همش بالا میاره و اسهال شدید داره چی بدم بهش خوب شه؟بعداسهال استف ...

عزيزم احتمالا ويروسيه

پسر منم چند روز پيش اينجوري شد

تا عصر اسهال بند اومد و شكم درد هم داشت كه خوب شد

پودر كيدي لاكت بريز تو كني اب ميوه بده بخوره

خيلي عاليه اين كيدي لاكت

او ار اس هم براي كم ابي بزنش خوبه ولي چون پسر من نميخورد دكتر گفت بجاش دوغ بده كه منم اين پودر او ار اس رو ميريختم تو ليوان دوغش و ميدادم ميخورد

اسهال رو نبايد جلوش رو بگيري فقط براي كم ابي بدنش مايعات زياد بده بخوره

يكي دو روزه خوب ميشه