2726
عنوان

باردارم ولی به هیشکس نگفتم😔😔😔😔

2157 بازدید | 165 پست

چون شش ماه پیش بارداری پوچ داشتم و همه فهمیدن و .....زجرکشیدم کلی...خیلی سخت بود وقتی سقط شد...

حالا اینبار به هیچکس نگفتم...حتی مادرم...

گفتم تا سه ماهم نشه نمیگم ...هفته ۴ هستم امیدوارم این یکی پوچ نباشه خداجونم خواهش میکنم😭😭😭😭😭

وقتی میرم بیمارستان همه میگن اخی هیشکس همرات نیست؟

دلم لک زده برم به مادرم بگم از بس منتظره...

ولی میترسم مثل قبل اتفاق بد‌...خیلی حرص خورد پیر شد مادرم😔

برام دعاکنید خیلی شرایطم حاده..

میشه بگین شماها کی صدای قلبو شنیدین

منم تا هشت هفته نگفتم بعد از سونو قلب گفتم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب مامانت بگو طوری نیس

ایشالا این بار پوچ نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

کار خیلی خوبی می کنی.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

منم همه جا تنها می رم ولی تابحال کسی بهم‌نگفته اخی !!!!!😑😑😑😑

برای تشکیل قلب مویز، گوشت گوسفندی و شیر زیاد بخور زودم‌نرو سونوی قلب

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من همه میدونستن ولی همیشه تنها میرفتم مطب و سونو. غصه نخور عزیزم انشالله به حق همین شبا صدای قلب کوچولوش میشنوی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706