2733
2739

سلام...بچم دیشب داشت بازی میکرد یهو خورد به لبه ی میز و شدیدا گریه کرد...اشکاش همش خونی بود ترسیده بودم نکنه چشماش طوری شده بعد رفتم صورتش رو شستم دیدم میز شیشه ای گوشه ی چشمش رو عمیقا بریده و داره همینجوری خون میاد ازش شوهرم عصبانی شد و هر چی میز تو خونه بود و جمع کرد و گفت میز تلویزیون رو هم جمع کنیم و تلویزیون رو به دیوار بزنیم...حالا قراره امروز این کارو کنه ولی من حقیقتش دوست ندارم تلویزیون رو دیوار باشه آخه میز تلویزیون مون ساده و چوبی و بی خاطره ولی شوهرم میگه جمعش کنیم... دیگه رسما خونه مسجد شده فقط مبلا مونده...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕

منم همه چیو جمع کردم ولی مبلا هم خطر دا ه میره روشون میترسم از اونور خودشو بندازه پایین باید یک فکری برا مبلا بکنم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه چرا جمع کنی انقد الان وسیله هست ک محافظ باشه محافظ گوشه میز هم هست بزن بهشون یا نهایت ی لایه از این ضربه گیرا بزن گوشه میز یمدت شاید قیافه نداشته باشه ولی بهتر از جمع کردنشه تا بچت متوجه شه ک چجوری حرکت کنه و نخوره اینور اونور 

اتفاقا جمع کردن وسایل کار خوبی نیست 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738

عزیزم سلامت بچه خیییییلی مهمه، یه اتفاقه و یه عمر پشیمونی و حسرت. شش ماه یه سال دیگه وضع خونه عادی میشه اما اگه اتفاقی واسه بچه بیفته یه عمر همراهشه

ما وسایل خطرناکو یه کنار جمع کردیم، چیزایی هم که مونده روشو با پتو پوشوندیم

واااااااا

تا کی جمع باشه 

بچس دیگه باید زمین بخوره تا یاد بگیره راه بره تا یاد بگیره بازی کنه

من اصلااااااااااا موافق نیستم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

چشم بچت بریده شده تازه شک داری جمع کنی یانه ؟اثلا من کار ندادم چی درسته چی اشتباهه ولی خیلی دل گنده ای که با وجود اینکه اشک خونیشو دیدی به میز و چیدمان خونه فکر میکنی من بودم میزو خورد میکردم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

جمع کن.. بخاطر آزادی بچه ت

بعضیامیگن بذارعادت کنه بابابچه حیاط که نداره لااقل توآپارتمان راحت باشه یعنی چی عادت کنه طبعش جنگولک بازیه. 

تلویزیونم بزن دیوار ومیتونی اطرافشوتزیین کنی

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏
2706