2733
2734
عنوان

چی کار کنم شوهرم پشتیبانم باشه؟ ؟

419 بازدید | 25 پست

شوهر من همیشه به جای اینکه پشتیبان و حامی من باشه تو روی من وایمیسته.

مثلا من تصدیق دارم به جای اینکه بگه برو رانندگی کن به جایی هم زدی فدای سرت، میگه رانندگی نکن میزنی یکی رو می کشی

یا مثلا اگه جایی بحث پیش بیاد و کسی علیه من باشه با اون فرد همراهی میکنه

همیشه بهم میگه بی چشم و رو هستی

و با اینکه تو زندگی همش قناعت کردم و خودم رو به سختی انداختم تا پیشرفت کنه همش تو فکر اینه که من بخام طلاق بگیرم یا اگه بمیره چی به من میرسه 

من همش فکر ساختن زندگی هستم اون تو فکر وایسادن تو روی من. نمیدونم چی کار کنم که بدون من همراهش هستم و زندگی مو دوست دارم و همه جا ازم حمایت کنه ؟؟

دوست داشتنت رو بهش نشون بده بهش محبت کن

دلشو به دست بیار.شاید یه کم طول بکشه

ولی بالاخره اونم متوجه میشه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی با دلش راه اومدی من خودمم همینما ولی شوهرم واقعا اقاس و قدر شناس 

ولی شما برو براخودت خرج کن دیگه قناعت نکن یمدت 

خودت ماشینو بردار بچه ک نیستی اجازه بگیری 

کلا بخودت برس یمدت اعتماد ب نفستو ببر بالا بذار بدونه اگه اون نباشه هم تو میتونی خیلی کارا انجام بدی ایشون احتمالا فک میکنه چون مرده قدرت برتره و زن توسری خوره بخاطر همین این رفتارا داره

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
باش یکی بدو نکن اونم عاشقت میشه

روش زیادمیشع

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
باش یکی بدو نکن اونم عاشقت میشه

قبول دارم یکی به دو اصلا خوب نیست اما چطوری خواسته هامو ازش بخام؟؟

مثلا پریروز تولدم بوده گفته چی دوس داری؟ گفتم کت و دامن گفته میخرم برات بعد هم نخریده. اگه الان بگم پس چی شد توجیه میاره که پول ندارم اگه نگم هم که هیچی به هیچی

2738
آره همینه. چی کار کنم کم کم درست بشه؟؟

باید کم کم برا خودت وقت بزاری برا خودت ارزش قائل بشی به خودت برسی اولویت اولت خودت باشی تااونم کم کم به این موضوع عادت کنه

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
خیلی با دلش راه اومدی من خودمم همینما ولی شوهرم واقعا اقاس و قدر شناس  ولی شما برو براخودت خرج ...

آره انقد همش ازم طلبکار بوده واقعا اعتماد به نفسم اومده پایین و نمیدونم چطوری درستش کنم

آره همینه. چی کار کنم کم کم درست بشه؟؟

هیچ براخودت ارزش بزارتوبراخودت ارزش نزاری احترام نزاری دیگرانم بهت احترام نمیزارن قناعت خوبه ولی ن زیادحدوسط رودرنظربگیراعتدال داشته باش

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
خیلی با دلش راه اومدی من خودمم همینما ولی شوهرم واقعا اقاس و قدر شناس  ولی شما برو براخودت خرج ...

وقتی ازش ناراحت میشم چی کنم؟؟ مثل الان که تولدم بوده و بی تفاوت ازش گذشته. کلا یه مدت هر مناسبتی میشه هیچ کار نمیکنه 

قبول دارم یکی به دو اصلا خوب نیست اما چطوری خواسته هامو ازش بخام؟؟ مثلا پریروز تولدم بوده گفته چی د ...

خب نگو چی شد بامتلک وخنده بهش بگو کت دامنی که خریده خیلی خوشگله دسدت دردنکنه اینجوری بگو

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
2706