2737
2734
عنوان

بیاین سوتیای خنده دارمونو بگیم دور هم بخندیم 🙆❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 109 پست
وحشتناک بوداصاا🤣🤣🤣🤣 خیلی از استاده میترسیدیم...بعد به یه بهانه رفتیم بیرون انقدر خندیدیم که از ...

فقطططط بیچاره اون دختره حیثیتش رفته 😅😅😅😅😅😅😅😅😅

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
باز من شوهرم بیخیاله اونروز بهش میگم واسم خواستگار پیداشده منم گفتم متاهلم و ردش کردم شوهرمم لپمو ...

وای خداااا😂😂😂

شوهر منو اینجور چیزا رو بشنوه کلی جیغ و داد می‌کنه بعد هم قهر می‌کنه باید کلی منت کشی کنم🤣🤣🤣

اگه کسی ارزش کاری رو که می‌کنی رو نمی‌فهمه ..اهمیتی نداره تو به خودت ایمان داشته باش و با قدرت ادامه بده💪 یه روز میفهمن که اشتباه میکردن💓🌹🌼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقطططط بیچاره اون دختره حیثیتش رفته 😅😅😅😅😅😅😅😅😅

آره بیچاره سرخ شده بود از خجالت😂😂😂

اگه کسی ارزش کاری رو که می‌کنی رو نمی‌فهمه ..اهمیتی نداره تو به خودت ایمان داشته باش و با قدرت ادامه بده💪 یه روز میفهمن که اشتباه میکردن💓🌹🌼
وای خداااا😂😂😂 شوهر منو اینجور چیزا رو بشنوه کلی جیغ و داد می‌کنه بعد هم قهر می‌کنه باید کلی منت ...

اره بعضی اقایون حساسن

خداروشکر شوهر من حساس نیس

اخه حواستگاره چیکار کنم تقصیر منه ک با وجود حلقه تو دستم خواستگار پیدا شده؟ 😅😅😅

2731
اره بعضی اقایون حساسن خداروشکر شوهر من حساس نیس اخه حواستگاره چیکار کنم تقصیر منه ک با وجود حلقه ت ...

نه عزیزم تقصیر تو نیست که خیلی جیگری😂😂😉

اخ اخ امان از روز اول دانشگاه ک چه ابروها ازمون نبرده 😅😅😅

من ترم اول هرکدوم همکلاسیا اسم کوچیکمو صدامیزد بااخم نگاش میکردم باجدیت میگفتم خانم فلانی هستم (دخترا 😄)بعدم تاکیدمیکردم جلو اقایون اینجورهمو صدابزنیم...الان ترم اخر فقط بافحش صدانکردیم همو 😜😂😂😂چقدم خاطرشومیگیم میخندیم

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
2738
من ترم اول هرکدوم همکلاسیا اسم کوچیکمو صدامیزد بااخم نگاش میکردم باجدیت میگفتم خانم فلانی هستم (دختر ...

واس باز من برعکس تو

کلاسمون پسر نداشت هی دوستام ب فامیل میگفتن منم میگفتم من اسم دارم بگید الهه 😒😅😅😅😅😅

مثل میرغضب بودم ترم اول 😅😅😅😅😅😅

اره بعضی اقایون حساسن خداروشکر شوهر من حساس نیس اخه حواستگاره چیکار کنم تقصیر منه ک با وجود حلقه ت ...

منم یبار به شوهرم گفتم تو اتوبوس یه خانومه ازم خاستگاری کرده. شوهرم گفت چقدرم خوشحالی انگار خوشت اومده از پسرش. بعدم شام نخورد به حالت قهر رفت خوابید. منم هنگ رفتارش...

نترکم صلوات..سوتی من نیست سوتی همسرمه..وسط رابطه  گ و ز ی د ..و به همین راحتی رابطه منحل شد.. & ...

ااخخخخخ خیلی بدهههه 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

منم یبار به شوهرم گفتم تو اتوبوس یه خانومه ازم خاستگاری کرده. شوهرم گفت چقدرم خوشحالی انگار خوشت اوم ...

واااااا تفصیر تو چیه اخههههه 😅😅😅😅😅

سوتی خودم که خیللیه..یه بار زنگ زدم به منشی شرکت سلام علیک کردم بعد برگشتم گفتم خوبی خودمم جواب دادم قربونت تو چطوری...منشی بیچاره پاره شده بود از خنده..خخ منم تلفنو قطع کردم

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
2706