2737
2739
عنوان

درد زایمانو برام توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه در اون حد.درد پریودی خیلی شدیدترش میگن آدما فقط تا۴۲واحد دردو میتونن تحمل کنن درد زایمان۵۶ ...

پس شما خیلی خوش زایی 

درد پریود کجا زایمان کجا 

من 2%تا مرگ فاصله داشتم فقط بزور موندم 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
2728

منم خیلی مشتاقم بدونم چطور دردیه..والا  دکترا همه میگن طبیعی بهتره ولی خانمایی که زایمان داشتن بیشتر شون سزارین رو میگن بهتره منم از دردش میترسم.کاش یکی واضح میگفت چطوره

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑

دو ماهه زایمان کردم

ب این مزخرفات ک دردش میکشه و اینا اصلا گوش نده چون واااقعا فقط جو دادن بعضیا

منم تو زایشگاه حین سرم فشار گرفتن بم میگفتن بچت بالاس الانا زایمان نمیکنی حتی معاینمم نمیکردن ایقد ک مطمئن بودن هنو بستم 

ولی من فول بودم در صورتی ک ن خودم میدونستم ن دکترا خخ

فهمیدم زایمان فقط ی ترسه چون من متوجه نبودم درد فول بودنو دارم میکشم جیکم درنمیومد 

دردشم گرفتگی شدید رحم و کمر بود با فواصل منظم و سفت شدن شکم

برا من شباهتی ب پری نداش

درد پریود داغونم میکرد

یعنی این کمردرد من نشونه درد زایمان نیست؟

کمر دردت پیوسته هستش یا میگیره و ول میکنه؟

ببین منم این اواخر هر دردی رو فک میکردم درد زایمانه ولی خوب نبود. درد زایمان پیوسته نیست. مثلا الان درد میگیره و چند دقیقه بعد دردی نداری تا یه ربع. باز میگیره. یکم که بگذره این یه ربع میشه ده دقیقه. و این روند ادامه داره تا زایمان.

2738
پس شما خیلی خوش زایی  درد پریود کجا زایمان کجا  من 2%تا مرگ فاصله داشتم فقط بزور موندم&n ...

نه والا دو روز بیمارستان بودم کلا درد بود گفتم ک مثل درد پریودی که زیرشکم و کمر درد میگیره ولی خبییییلی شدیدترش

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
یعنی این کمردرد من نشونه درد زایمان نیست؟

دردش یکم از پریود شدید تره دلو کمرت هی درد میگیره ول میکنه بعد برو دوش بگیر اگه خوب نشد برو بیمارستان اونقد شدید شدید نیست که بترسی،این درد هر چنددقیقه میاد و میره

خدایا بچهامو به خودت سپردم
کاش درد پریودی شدیر باشه ولی مرگ نباشه  بچه مو ببینم خخخ

میبینی آن شالله همه سختی هاشم فراموش میکنی .من سزارین بودم اما تو کلاس میگفتن میگیره ول میکنه اگه بچهپایین نباشه احتمالا سزارین کنن .منم با وجود پیاده روی زیاد بچه پایین نیومد هفته چهل و یا چهل و دو سزارین کردم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
کمر دردت پیوسته هستش یا میگیره و ول میکنه؟ ببین منم این اواخر هر دردی رو فک میکردم درد زایمانه ولی ...

نه از دیشب پیوسته..مثل موقع هایب ک میخواستم پریود بشم

دخترم همه ی زندگیمه
عزیزم کاش منم حداقل مثل تو باشم

انشاالله ک زایمان خوبی داشته باشی.

فقققط میتونم بگم الکی خودتو نترسون همین

اگه ریلکس باشی همه چی عالی پیش میره

البته روز زایمانت خدا ی قدرت فرا انسانی بت میده هم روحیه هم بنیه خیالت راحت من خودم فوتم میکردن میوفتادم ایقد داغانم🤣

2706