2733
2734
عنوان

درد زایمانو برام توصیف کنید

649 بازدید | 46 پست

من خیلی پایین کمرم درد میکنه..شکمم سفت شده..سردرد هم دارم..هیچ حوصله ندارم..بچه هم هنوز بالاست.

تازه امروز سی و نه هفته تموم میشه.

بنظرتون درد زایمانه؟

دخترم همه ی زندگیمه

درد پریودی خیلی شدید 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اصلا به خودت استرس وارد نکن عزیزم برو یه دوش اب گرم بگیر بعد تو خونه قدم بزن اگه دردات ادامه داشت برو بیمارستان

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
ميگن مرگ رو ميبينى 😑

نه دیگه در اون حد.درد پریودی خیلی شدیدترش

میگن آدما فقط تا۴۲واحد دردو میتونن تحمل کنن درد زایمان۵۶ واحده

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
ميگن مرگ رو ميبينى 😑

نترسون بنده خدا رو، نزدیک زایمانشه استرس میگیره بدتر

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
درد زایمان دردی که تا خودت تجربش نکنه نمیفهمی. دردی که وقتی میگیره نفست بند میاد از شدت درد. هی میگی ...

یعنی این کمردرد من نشونه درد زایمان نیست؟

دخترم همه ی زندگیمه
2706