2737
2734

سلام دوستان. وقتتون بخیر

من تبریز هستم سنمم حدود 35 هست. چند ساله نازایی دارم. 2 تا سقط دارم. دوبار ای وی اف و ای یو ای کردم نتیجه نداشت. ذخیره تخمدانم پایینه شوهرم هم ضعیف هست و مورفولوژی پایین.

دوستان ممنون میشم یه مرکز ناباروری خوب توی تهران واسم معرفی کنید برم وقت بگیرم. دیگه خسته شدم. کدومشون زیاد نوبت دهی طولانی ندارن. توروخدا کمکم کنید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی هست

۷روز .pd.که تموم شد ۴۸ساعت برای پاکسازی و شکل گیری دوباره هورمون ها.۷۲ساعت استراحت به بدن برای تغیراتی که ایجاد شدن.و ۲۴ساعتم برای امادگی کامل رحم جهت جفت گیری اسپرم ها.

هرکی باماگشته یه دورزده برگشته.مغرورباش حتی اگه پسنداز اینده ت کلیه هات باشه�
2738
مرکز ناباروری رویش هلال احمر. عالیه. سمت فرهنگسرا جشنواره هست. زیر نظر رویان و خیلی خلوت تر و ارزون ...

ممنون که جواب دادین . شما خودتون مرکز هلال احمر رفته بودین ؟ مثلا برای آی یو آی و ای وی اف چقدر میشه هزینه هاش ؟ دکتراش مجربه ؟  مرکز ابن سینا چطوره ؟ کسی ابن سینا رفته برای درمان ناباروری ؟

ممنون که جواب دادین . شما خودتون مرکز هلال احمر رفته بودین ؟ مثلا برای آی یو آی و ای وی اف چقدر میشه ...

من قرار بود برم که باردار شدم طبیعی. ولی یکی از دوستام اینجا رفت عالی بود. هزینه اش هم کلا شد ۵ میلیون

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
عزیزم دکتر ال یاسین کدوم بیمارستان هستن ؟

خیابان دروازه شمیران - خیابان بهارستان - خیابان شهید مشکی (فخر آباد) - جنب سفارت رومانی - شماره ۸۷ 
کلینیک باروری امید

۰۲۱-۷۷۶۷۰۶۹۲

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

اتفاقا منم از تبریز میرفتم تهران برای درمان، من بیمارستان بهمن میرفتم پیش دکتر فروتن، قبلش دوبار iuiو یکبارivf کردم، ولی اونجا با اولین ivf خدارو شکر مثبت شد، اگه هزینه برات مهم نیست اونجا برو، خیلی خوبه، من کلا ۱۵ تومن خرج کردم، البته بدون هزینه دارو

2706